Ohjelma Swedish Swim Games 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Swedish Swim Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
18 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Butterfly Women |
Försök (5) |
Sponsor: Scandic |
Världsrekord Seniorer: Diane Bui Duyet (1979) 55.05 2009-12-12 |
Europarekord Seniorer: Diane Bui Duyet (1979) 55.05 2009-12-12 |
SR: Therese Alshammar (1977) 55.53 2010-11-06 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 55.78 2013-12-15 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:18.11 |
93 |
4 |
Evelina Loftén |
1996 |
AY9296 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.12 |
138 |
5 |
Lina Bergqvist |
1998 |
AG3498 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:11.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:08.98 |
61 |
3 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:08.72 |
59 |
4 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:07.65 |
211 |
5 |
Renate Knutsen |
1997 |
|
Vågsbygd |
|
25m |
1:08.35 |
31 |
6 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.84 |
89 |
7 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.37 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.92 |
77 |
2 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.02 |
76 |
3 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:03.24 |
265 |
4 |
Emilie Beckmann |
1997 |
|
TEAM DSF |
DAN |
25m |
1:00.08 |
55 |
5 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
25m |
1:02.54 |
255 |
6 |
Victoria Rung |
1992 |
|
Bergen |
|
25m |
1:03.90 |
192 |
7 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.07 |
285 |
8 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
25m |
1:06.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Lina Johansson |
1994 |
AF0694 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.91 |
116 |
2 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.01 |
45 |
3 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
1:02.84 |
223 |
4 |
Klara Farkas |
1996 |
|
BÆRUM |
|
25m |
59.77 |
242 |
5 |
Jowita Sienczyk |
1997 |
|
SMS KRAKOW |
POL |
25m |
1:01.32 |
10 |
6 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.70 |
157 |
7 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:04.76 |
60 |
8 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:06.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Beatrice Vezzoli |
1998 |
AR7498 |
TUREBERG |
|
25m |
1:05.59 |
226 |
2 |
Hedda Öritsland |
1999 |
|
BÆRUM |
|
25m |
1:03.90 |
241 |
3 |
Magdalena Sproska |
1997 |
|
SMS KRAKOW |
POL |
25m |
1:02.83 |
174 |
4 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.58 |
48 |
5 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
25m |
1:01.01 |
102 |
6 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:03.54 |
213 |
7 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:04.39 |
107 |
8 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.02 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
18 oktober 2014 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
09:22 |
|