Program for Bockstensdoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 38, 200m Brstsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Braathe Kristine Bjellvg | 2000 | ASKER | 50 m | 2:52.55 | ||
2 | 95 | Skjeggestad Thea Krugerud | 2001 | ASKER | 50 m | 2:55.69 | ||
3 | 404 | Johansson Elsa | 1998 | S 02 | BM1298 | 25 m | 2:56.20 | |
4 | 82 | Leistad Siri | 1999 | ASKER | 50 m | 2:56.84 | ||
5 | 501 | Engstrm Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 25 m | 3:00.32 | |
6 | 459 | Johansson Amanda | 1997 | TROLLHTTA | BJ4497 | 25 m | 3:00.95 | |
7 | 410 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 25 m | 3:02.12 | |
8 | 5 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 50 m | 3:08.65 | ||
9 | 436 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKVDE SS | AJ7601 | 50 m | 3:08.87 | |
10 | 438 | Williamsson Liesel | 2000 | SKVDE SS | AX6400 | 50 m | 3:09.08 | |
11 | 217 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 3:12.00 | |
12 | 253 | Silfors Ida-Linn | 1999 | KUNGSBACKA | BP0299 | 50 m | 3:14.92 | |
13 | 540 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 25 m | 3:15.13 | |
14 | 200 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 3:15.33 | |
15 | 412 | Wendt Matilda | 1997 | S 02 | BD8897 | 25 m | 3:16.14 | |
16 | 191 | Juneskog Emma | 1998 | HULTSFRED | AU2298 | 50 m | 3:16.34 | |
17 | 606 | Johansson Nathalie | 1999 | FALKENBERG | BO9899 | 50 m | 3:16.52 | |
18 | 305 | Grahn Nathalie | 2000 | SK LAXEN | BE7800 | 50 m | 3:17.09 | |
19 | 433 | Helgesson Sara | 2000 | SKVDE SS | AX5400 | 25 m | 3:17.18 | |
20 | 143 | Edgren Linnea | 2002 | GTEBORG | AT7202 | 25 m | 3:18.31 | |
21 | 411 | Wendt Elin | 1999 | S 02 | AJ2299 | 50 m | 3:18.82 | |
22 | 90 | Nordang Kristina Hovland | 2001 | ASKER | 50 m | 3:19.99 | ||
23 | 477 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 25 m | 3:20.02 | |
24 | 571 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 3:20.61 | |
25 | 114 | Drincic Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 50 m | 3:21.93 | |
26 | 590 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 50 m | 3:22.21 | |
27 | 134 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLVS SS | AO6201 | 50 m | 3:22.27 | |
28 | 177 | Andersson Elin | 1999 | SK GTENE | AG1499 | 25 m | 3:23.07 | |
29 | 327 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 3:25.74 | |
30 | 357 | Wollentz Julia | 2002 | SK LAXEN | AO1202 | 50 m | 3:28.14 | |
31 | 449 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 3:28.64 | |
32 | 390 | Skog Olivia | 2002 | SK LDDE | AI1602 | 25 m | 3:31.56 | |
33 | 171 | Vondrak Paulina | 2002 | GTEBORG | BI0602 | 50 m | 3:32.27 | |
34 | 129 | Nilsson Emely | 2001 | ESLVS SS | AG8201 | 25 m | 3:33.92 | |
35 | 470 | Strm Emilia | 2002 | TROLLHTTA | AD0602 | 25 m | 3:33.98 | |
36 | 490 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 3:34.20 | |
37 | 142 | de Jonge Johanna | 2001 | GTEBORG | BE1401 | 25 m | 3:34.41 | |
38 | 294 | Barrington Nathalie | 2002 | SK LAXEN | AY9202 | 50 m | 3:34.59 | |
39 | 468 | Metcalfe Sara | 2002 | TROLLHTTA | AL8602 | 25 m | 3:35.38 | |
40 | 86 | Mostue Andrea Vasholmen | 2000 | ASKER | 50 m | 3:39.19 | ||
41 | 172 | Vondrak Rebecca | 2002 | GTEBORG | BI9402 | 50 m | 3:40.28 | |
42 | 168 | Swrd Elin | 2002 | GTEBORG | BI4402 | 50 m | 3:45.33 | |
43 | 140 | Asterling Sofie | 2003 | GTEBORG | BD1203 | 50 m | 3:45.67 | |
44 | 460 | Kottusch Lithea | 2003 | TROLLHTTA | AC4403 | 25 m | 3:47.21 | |
45 | 311 | Gustafsson Dagny | 2000 | SK LAXEN | BM8200 | 25 m | 3:49.86 | |
46 | 413 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | S 02 | BD6803 | 25 m | 3:50.33 | |
47 | 581 | Rdin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 3:50.71 | |
48 | 456 | Hellstrm Tilda | 2002 | TROLLHTTA | AX9402 | 25 m | 3:55.08 | |
49 | 87 | Nibler Ines | 2001 | ASKER | 50 m | 3:56.03 | ||
50 | 461 | Kottusch Loella | 2000 | TROLLHTTA | AU1400 | 50 m | 3:57.77 | |
51 | 99 | Tran Vivian Doan | 2003 | ASKER | 50 m | 4:01.18 | ||
52 | 500 | Eklv Zella | 2002 | VARBERG | BM3402 | 25 m | 4:02.13 | |
53 | 162 | Rundstrm Felicia | 2002 | GTEBORG | BI2402 | 50 m | 4:05.51 | |
54 | 523 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 4:10.57 | |
55 | 256 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 4:11.17 | |
56 | 463 | Langer Mimmi | 2001 | TROLLHTTA | AW7801 | 25 m | 4:12.97 | |
57 | 233 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | 4:16.73 | |
58 | 338 | Plsson Therese | 2001 | SK LAXEN | BJ4401 | 50 m | 4:17.17 | |
59 | 6 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 50 m | |||
60 | 144 | Ejdestig Tindra | 2001 | GTEBORG | BK3401 | 50 m | ||
61 | 146 | Gorowitz Fannie | 2003 | GTEBORG | BA0203 | 50 m | ||
62 | 152 | Jansson Elin | 2001 | GTEBORG | BT5801 | 50 m | ||
63 | 154 | Johansson Liv | 2002 | GTEBORG | BO0802 | 50 m | ||
64 | 160 | Norlander Ida | 2003 | GTEBORG | BD2203 | 50 m | ||
65 | 163 | Sandn Torun | 2001 | GTEBORG | BS0401 | 50 m | ||
66 | 185 | Granqvist Ida | 2001 | HULTSFRED | AW4801 | 50 m | ||
67 | 195 | Waldemarsson Linnea | 1996 | HULTSFRED | AN8696 | 50 m | ||
68 | 259 | Wetteskog Elin | 2003 | KUNGSBACKA | BE9603 | 50 m | ||
69 | 261 | Winses Alma | 2002 | KUNGSBACKA | BL2202 | 50 m | ||
70 | 273 | Brogren Isabella | 1999 | KUNGLV | BB7499 | 50 m | ||
71 | 274 | Eriksson Sofia | 2004 | KUNGLV | AE4604 | 50 m | ||
72 | 275 | Hallman Matilda | 2003 | KUNGLV | BF7403 | 50 m | ||
73 | 284 | Parsbbck Vanja | 2003 | KUNGLV | AY7203 | 50 m | ||
74 | 371 | Husby Hanne | 2004 | SK LDDE | AF5804 | 50 m | ||
75 | 379 | Nilsson Julia | 2004 | SK LDDE | AF7804 | 50 m | ||
76 | 391 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LDDE | AJ7804 | 50 m | ||
77 | 427 | Lilja Hannah | 2004 | SKENE SIM | AE2604 | 50 m | ||
78 | 432 | stedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 50 m | ||
79 | 536 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | ||
80 | 539 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 24 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 19:25 |