Program for Bockstensdoppet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 30, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 63 | Bergman Andreas Olof | 1993 | ASKER | 50 m | 2:15.48 | ||
2 | 623 | Korabelnikov Alexander | 1999 | Oslo IL | 50 m | 2:26.11 | ||
3 | 62 | Bengtsson Carl-Fredrik | 1998 | ASKER | 50 m | 2:27.57 | ||
4 | 437 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:29.83 | |
5 | 250 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 2:30.62 | |
6 | 255 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 50 m | 2:36.46 | |
7 | 252 | Schill-Örne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 50 m | 2:38.14 | |
8 | 624 | Kvalheim August Urdahl | 2001 | Oslo IL | 50 m | 2:41.98 | ||
9 | 245 | Lemos Thaler Alexander | 2000 | KUNGSBACKA | AR5500 | 25 m | 2:42.56 | |
10 | 479 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 25 m | 2:45.27 | |
11 | 620 | Belsvik Magnus Reinholdt | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:45.58 | ||
12 | 584 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 2:46.31 | |
13 | 429 | Persson Jakob | 1999 | SKENE SIM | AF7199 | 25 m | 2:48.09 | |
14 | 269 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:48.28 | EFT |
15 | 61 | Backen Didrik | 2001 | ASKER | 50 m | 2:51.03 | ||
16 | 375 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 2:52.69 | |
17 | 491 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 25 m | 2:54.94 | |
18 | 170 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 25 m | 3:00.27 | |
19 | 139 | Ahlstrand Erik | 1999 | GÖTEBORG | AU6199 | 50 m | 3:00.59 | |
20 | 451 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 25 m | 3:02.32 | |
21 | 88 | Nilsen Kristian Fisketjøn | 2001 | ASKER | 50 m | 3:06.13 | ||
22 | 180 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | AL4999 | 50 m | 3:06.27 | |
23 | 202 | Kromnow Erik | 2001 | KARLSKRONA | AL9701 | 25 m | 3:06.96 | |
24 | 189 | Johansson Herman | 2000 | HULTSFRED | AC7300 | 25 m | 3:07.04 | |
25 | 232 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 25 m | 3:09.89 | |
26 | 346 | Torbjörnsson Oliver | 2001 | SK LAXEN | AO2301 | 50 m | 3:12.45 | EFT |
27 | 497 | Danielsson Gustav | 2000 | VARBERG | AY0100 | 25 m | 3:14.48 | |
28 | 421 | Engström David | 2001 | SKENE SIM | AM1701 | 25 m | 3:15.54 | |
29 | 601 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 3:17.96 | |
30 | 153 | Jigrup Eric | 2000 | GÖTEBORG | AU7700 | 50 m | 3:18.62 | |
31 | 302 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 50 m | 3:29.06 | |
32 | 471 | Wising Olle | 2003 | TROLLHÄTTA | AH1903 | 50 m | 4:05.90 | |
33 | 492 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 4:12.36 | |
34 | 118 | Svensson Aron | 2001 | ALVESTA SS | AK2901 | 50 m | ||
35 | 203 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | ||
36 | 239 | Jacobsson Robin | 1998 | KUNGSBACKA | AR5598 | 50 m | ||
37 | 242 | Koca Philip | 2001 | KUNGSBACKA | AV6701 | 50 m | ||
38 | 279 | Karlsson Alfred | 2003 | KUNGÄLV | AI9103 | 50 m | ||
39 | 280 | Karlsson Simon | 2004 | KUNGÄLV | AB8304 | 50 m | ||
40 | 292 | Andersson Isac | 2002 | SK LAXEN | AS9702 | 50 m | ||
41 | 293 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 50 m | ||
42 | 298 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 50 m | ||
43 | 300 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 50 m | ||
44 | 309 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 50 m | ||
45 | 330 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 50 m | ||
46 | 333 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 50 m | ||
47 | 336 | Palmhager Elias | 2002 | SK LAXEN | AS9302 | 50 m | ||
48 | 340 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 50 m | ||
49 | 352 | Waide Lukas | 2004 | SK LAXEN | AC3904 | 50 m | ||
50 | 431 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 50 m | ||
51 | 503 | Hedberg Elias | 2001 | VARBERG | AR3101 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 24 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 19:25 |