Ohjelma Bockstensdoppet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 15, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 30.70 | |
2 | 402 | Dimcevski Alexander | 1995 | S 02 | AJ8595 | 25 m | 31.53 | |
3 | 218 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 50 m | 32.78 | |
4 | 199 | Eringstam Tobias | 1999 | KARLSKRONA | AP8599 | 25 m | 33.95 | |
5 | 285 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 34.50 | |
6 | 524 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 25 m | 35.03 | |
7 | 401 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 25 m | 35.04 | |
8 | 89 | Nordang Andreas Hovland | 1999 | ASKER | 50 m | 35.21 | ||
9 | 622 | Gustafson Filip | 1999 | Oslo IL | 50 m | 35.53 | ||
10 | 613 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 25 m | 35.86 | |
11 | 91 | Olsen Oliver Næss | 2000 | ASKER | 50 m | 35.87 | ||
12 | 629 | Vitalia Adrian | 2000 | Oslo IL | 50 m | 35.95 | ||
13 | 491 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 25 m | 36.04 | |
14 | 286 | Sjöberg Robert | 1998 | KUNGÄLV | AU8798 | 50 m | 36.15 | |
15 | 66 | Dyrkorn Christian Groth | 2001 | ASKER | 50 m | 36.17 | ||
16 | 623 | Korabelnikov Alexander | 1999 | Oslo IL | 50 m | 36.34 | ||
17 | 454 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | 36.37 | |
18 | 173 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 25 m | 36.53 | |
19 | 518 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 25 m | 37.25 | |
20 | 313 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 37.89 | |
21 | 386 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 38.32 | |
22 | 627 | Stäre Joakim Blindheim | 1999 | Oslo IL | 50 m | 38.35 | ||
23 | 169 | Söderberg Nicolas | 2001 | GÖTEBORG | AK6701 | 25 m | 38.48 | |
24 | 451 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 38.59 | |
25 | 276 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 50 m | 39.05 | |
26 | 178 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 39.46 | |
27 | 362 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 39.48 | |
28 | 125 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 39.53 | |
29 | 189 | Johansson Herman | 2000 | HULTSFRED | AC7300 | 50 m | 39.72 | |
30 | 158 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 25 m | 39.95 | |
31 | 572 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 39.95 | |
32 | 429 | Persson Jakob | 1999 | SKENE SIM | AF7199 | 25 m | 40.05 | |
33 | 3 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 50 m | 40.32 | ||
34 | 124 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 40.46 | |
35 | 625 | Ottar Axel | 1999 | Oslo IL | 50 m | 40.64 | ||
36 | 278 | Johansson Filip | 2000 | KUNGÄLV | AJ0300 | 50 m | 40.71 | |
37 | 647 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 50 m | 40.73 | EFT |
38 | 170 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 25 m | 40.87 | |
39 | 239 | Jacobsson Robin | 1998 | KUNGSBACKA | AR5598 | 25 m | 40.89 | |
40 | 304 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 41.18 | |
41 | 384 | Påhlsson Sebastian | 2001 | SK LÖDDE | AE8901 | 25 m | 41.41 | |
42 | 458 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 25 m | 41.60 | |
43 | 620 | Belsvik Magnus Reinholdt | 2002 | Oslo IL | 50 m | 41.73 | ||
44 | 439 | Öhman Daniel | 2002 | SKÖVDE SS | AL9302 | 25 m | 41.83 | |
45 | 65 | Carlsen Sindre Iversen | 2001 | ASKER | 50 m | 41.98 | ||
46 | 165 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 25 m | 42.33 | |
47 | 88 | Nilsen Kristian Fisketjøn | 2001 | ASKER | 50 m | 42.37 | ||
48 | 607 | Karlsson Jonathan | 1999 | FALKENBERG | AP2399 | 50 m | 42.47 | |
49 | 437 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 42.49 | |
50 | 78 | Frantzen Jonatan Løve | 2000 | ASKER | 50 m | 42.64 | ||
51 | 176 | Andersson Anton | 1997 | SK GÖTENE | AN9797 | 50 m | 42.81 | |
52 | 421 | Engström David | 2001 | SKENE SIM | AM1701 | 25 m | 42.94 | |
53 | 164 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 25 m | 43.08 | |
54 | 202 | Kromnow Erik | 2001 | KARLSKRONA | AL9701 | 25 m | 43.27 | |
55 | 603 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 43.42 | |
56 | 153 | Jigrup Eric | 2000 | GÖTEBORG | AU7700 | 25 m | 43.78 | |
57 | 342 | Schriever-Abeln Ludvig | 2000 | SK LAXEN | AR7700 | 25 m | 43.88 | |
58 | 61 | Backen Didrik | 2001 | ASKER | 50 m | 44.23 | ||
59 | 393 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 44.28 | |
60 | 79 | Løvø William Heggtveit | 1999 | ASKER | 50 m | 44.32 | ||
61 | 299 | Bjärudd Ludwig | 2001 | SK LAXEN | AQ3901 | 25 m | 44.32 | |
62 | 494 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 25 m | 44.32 | |
63 | 258 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 25 m | 44.52 | |
64 | 519 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 25 m | 44.83 | |
65 | 131 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 44.84 | |
66 | 197 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 25 m | 44.96 | |
67 | 601 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 50 m | 44.96 | |
68 | 350 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 45.17 | |
69 | 503 | Hedberg Elias | 2001 | VARBERG | AR3101 | 50 m | 45.27 | |
70 | 382 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 45.33 | |
71 | 375 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 46.07 | |
72 | 369 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 46.10 | |
73 | 12 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 50 m | 46.17 | ||
74 | 522 | Nielsen Sammi | 2003 | VARBERG | AG2503 | 25 m | 46.22 | |
75 | 610 | Polyushkin David | 2002 | FALKENBERG | AL9902 | 50 m | 46.27 | |
76 | 139 | Ahlstrand Erik | 1999 | GÖTEBORG | AU6199 | 25 m | 46.50 | |
77 | 492 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 25 m | 46.75 | |
78 | 241 | Johansson Isac | 2002 | KUNGSBACKA | AL7302 | 25 m | 46.84 | |
79 | 242 | Koca Philip | 2001 | KUNGSBACKA | AV6701 | 25 m | 46.86 | |
80 | 507 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 50 m | 46.98 | |
81 | 493 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 25 m | 47.00 | |
82 | 431 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 47.12 | |
83 | 232 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 25 m | 47.35 | |
84 | 521 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 25 m | 47.39 | |
85 | 515 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 47.55 | |
86 | 159 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 47.61 | |
87 | 340 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 50 m | 47.94 | |
88 | 317 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 48.09 | |
89 | 612 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 50 m | 48.10 | |
90 | 583 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 48.53 | |
91 | 279 | Karlsson Alfred | 2003 | KUNGÄLV | AI9103 | 25 m | 48.74 | |
92 | 423 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | SKENE SIM | AI0701 | 25 m | 48.76 | |
93 | 13 | Olsen Eirik Vinje | 2003 | Poseidon | 50 m | 48.97 | ||
94 | 300 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 49.20 | |
95 | 530 | Solberg Philip | 2000 | VARBERG | AY1100 | 50 m | 49.28 | |
96 | 349 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 49.36 | |
97 | 574 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 49.49 | |
98 | 377 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 49.50 | |
99 | 565 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 50 m | 49.64 | |
100 | 346 | Torbjörnsson Oliver | 2001 | SK LAXEN | AO2301 | 50 m | 49.73 | |
101 | 118 | Svensson Aron | 2001 | ALVESTA SS | AK2901 | 25 m | 49.76 | |
102 | 592 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 50 m | 49.79 | |
103 | 478 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 25 m | 49.93 | |
104 | 368 | Haglind Erik | 2003 | SK LÖDDE | AQ0103 | 25 m | 50.23 | |
105 | 180 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | AL4999 | 50 m | 50.28 | |
106 | 467 | Matei Michael | 2001 | TROLLHÄTTA | AR4501 | 25 m | 50.69 | |
107 | 381 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 50.74 | |
108 | 487 | Bengtsson Filip | 2001 | VARBERG | AV0701 | 50 m | 50.95 | |
109 | 203 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 51.56 | |
110 | 365 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 52.16 | |
111 | 471 | Wising Olle | 2003 | TROLLHÄTTA | AH1903 | 25 m | 52.18 | |
112 | 506 | Huldén Hugo | 2004 | VARBERG | AC4704 | 25 m | 52.38 | |
113 | 564 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 50 m | 52.47 | |
114 | 389 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 52.54 | |
115 | 333 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 52.71 | |
116 | 280 | Karlsson Simon | 2004 | KUNGÄLV | AB8304 | 25 m | 53.64 | |
117 | 302 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 54.16 | |
118 | 419 | Cervin Benjamin | 2004 | SKENE SIM | AA5504 | 25 m | 54.23 | |
119 | 293 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 54.41 | |
120 | 464 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 25 m | 54.65 | |
121 | 247 | Molander Axel | 2003 | KUNGSBACKA | AN8503 | 25 m | 55.04 | |
122 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 50 m | 55.37 | |
123 | 352 | Waide Lukas | 2004 | SK LAXEN | AC3904 | 25 m | 55.79 | |
124 | 309 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 56.01 | |
125 | 425 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 56.55 | |
126 | 481 | Andersson Jesper | 2003 | VARBERG | AL0703 | 25 m | 56.71 | |
127 | 528 | Robertsson Thor | 2003 | VARBERG | AL3703 | 50 m | 56.96 | |
128 | 535 | Tudt Alex | 2002 | VARBERG | AQ2902 | 25 m | 57.40 | |
129 | 4 | Johnsson Andreas | 2003 | Poseidon | 50 m | 58.24 | ||
130 | 450 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 58.58 | |
131 | 517 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 25 m | 58.71 | |
132 | 482 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | AE9505 | 25 m | 59.15 | |
133 | 133 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 59.25 | |
134 | 240 | Johansson Eric | 2004 | KUNGSBACKA | AJ2104 | 25 m | 59.61 | |
135 | 529 | Shala Edmond | 2004 | VARBERG | AL9304 | 25 m | 59.70 | |
136 | 193 | Torkelsson Christoffer | 2002 | HULTSFRED | AL0502 | 50 m | 1:01.11 | |
137 | 444 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 1:01.12 | |
138 | 292 | Andersson Isac | 2002 | SK LAXEN | AS9702 | 25 m | 1:02.93 | |
139 | 320 | Kristiansson Malte | 2003 | SK LAXEN | AO6303 | 50 m | 1:03.52 | |
140 | 339 | Quander Simon | 2003 | SK LAXEN | AM4703 | 25 m | 1:04.60 | |
141 | 98 | Swakhoven Kristian | 2003 | ASKER | 50 m | 1:08.33 | ||
142 | 582 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 1:09.21 | |
143 | 156 | Linder Eric | 1996 | GÖTEBORG | AZ6396 | 50 m | ||
144 | 161 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | ||
145 | 227 | Flodin Hugo | 2001 | KUNGSBACKA | AV4701 | 50 m | ||
146 | 262 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | ||
147 | 336 | Palmhager Elias | 2002 | SK LAXEN | AS9302 | 50 m | ||
148 | 510 | Jansson Adam | 2001 | VARBERG | 50 m | |||
149 | 578 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | ||
150 | 631 | Ornek Joseph | 2005 | VARBERG | 50 m | |||
151 | 641 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 24 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 19:25 |