Program for UGP3-Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 661 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 4:23.70 | |
2 | 628 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 4:24.43 | |
3 | 729 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 4:24.95 | |
4 | 1045 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 50 m | 4:30.51 | |
5 | 580 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 4:35.91 | |
6 | 547 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 4:37.62 | |
7 | 604 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:38.38 | |
8 | 800 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 4:39.32 | |
9 | 968 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 50 m | 4:40.72 | |
10 | 963 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 4:44.94 | |
11 | 1046 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 50 m | 4:46.84 | |
12 | 577 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 4:48.18 | |
13 | 614 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 4:49.75 | |
14 | 916 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 4:50.35 | |
15 | 592 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 4:53.99 | |
16 | 564 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 4:54.09 | |
17 | 1072 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 4:54.33 | |
18 | 812 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 4:57.31 | |
19 | 1047 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 50 m | 4:59.15 | |
20 | 571 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 5:01.65 | |
21 | 608 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 5:03.57 | |
22 | 885 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 5:03.83 | |
23 | 965 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 50 m | 5:12.44 | |
24 | 938 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 5:15.11 | |
25 | 597 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 5:15.40 | |
26 | 753 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 50 m | 5:16.34 | |
27 | 589 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 5:16.57 | |
28 | 770 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 5:18.33 | |
29 | 842 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | 5:19.03 | |
30 | 590 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 5:20.21 | |
31 | 957 | Bjuresten Rasmus | 1999 | WISBY SS | AO7999 | 50 m | 5:22.98 | |
32 | 1078 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 5:23.24 | |
33 | 602 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | 5:26.55 | |
34 | 969 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 5:26.56 | |
35 | 733 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | 5:38.23 | |
36 | 565 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 5:43.66 | |
37 | 593 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 5:46.24 | |
38 | 576 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 5:55.45 | |
39 | 583 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 50 m | 5:55.79 | |
40 | 961 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 50 m | 6:21.48 | |
41 | 962 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 6:27.06 | |
42 | 921 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:20.27 | |
43 | 653 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 4:24.95 | |
44 | 866 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 4:33.11 | |
45 | 1000 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:38.76 | |
46 | 620 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 4:41.37 | |
47 | 1082 | Åström Alfred | 1997 | POLISEN | AP0197 | 25 m | 4:46.25 | |
48 | 1057 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 4:49.55 | |
49 | 629 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 4:50.72 | |
50 | 818 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 4:54.28 | |
51 | 664 | Wächter Jonatan | 2000 | SK NEPTUN | AP7100 | 25 m | 4:55.28 | |
52 | 1043 | Danielsson Jacob | 1998 | POLISEN | AB9798 | 25 m | 4:55.32 | |
53 | 665 | Zalomski Kacper | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 4:55.66 | |
54 | 636 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 4:56.44 | |
55 | 830 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 4:58.80 | |
56 | 639 | Käll Jönsson Carl | 1999 | SK NEPTUN | AP5799 | 25 m | 5:00.96 | |
57 | 1001 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 25 m | 5:12.00 | |
58 | 824 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 5:15.17 | |
59 | 862 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 5:31.93 | |
60 | 646 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 5:33.05 | |
61 | 840 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 5:34.08 | |
62 | 859 | Bernås Östrand Viktor | 2000 | SÖDERTÖRN | AU3900 | 25 m | 5:45.97 | |
63 | 666 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 5:46.43 | |
64 | 867 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 5:51.83 | |
65 | 797 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 5:56.49 | |
66 | 588 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 6:03.48 | |
67 | 716 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 6:04.95 | |
68 | 750 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 6:06.70 | |
69 | 776 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 6:08.61 | |
70 | 822 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 6:09.47 | |
71 | 791 | Surting Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AU9500 | 25 m | 6:09.80 | |
72 | 1085 | Thune Marcus | 2001 | HELLAS SK | AJ2101 | 25 m | 6:11.53 | |
73 | 559 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 6:14.62 | |
74 | 1084 | Lodin Lukas | 2001 | HELLAS SK | AF7101 | 25 m | 6:16.19 | |
75 | 551 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 50 m | ||
76 | 560 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 50 m | ||
77 | 572 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | ||
78 | 852 | Adolfsson Gabriel | 2001 | SÖDERTÖRN | AO0501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 16:22 |