Program för UGP3-Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP 3 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 12:33 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
680 |
1 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
50m |
|
740 |
2 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
700 |
3 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
12:55.94 |
641 |
4 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
12:08.46 |
622 |
5 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
12:11.54 |
850 |
6 |
Felicia Adamsson |
2000 |
AH2600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
975 |
7 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
986 |
8 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
710 |
0 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
11:38.55 |
1048 |
1 |
Jessica Gauffin |
1999 |
BH2499 |
POLISEN |
|
25m |
11:27.13 |
644 |
2 |
Hanna Lindé |
2001 |
BM8401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
11:19.90 |
581 |
3 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
11:10.59 |
974 |
4 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:45.18 |
993 |
5 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:55.87 |
878 |
6 |
Jessica Hagström |
1999 |
AQ3499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
11:12.01 |
810 |
7 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
11:21.54 |
839 |
8 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
11:38.40 |
630 |
9 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
11:44.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1032 |
0 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
POLISEN |
|
25m |
10:34.21 |
662 |
1 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
9:46.92 |
748 |
2 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
12:20.50 |
594 |
3 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
11:44.26 |
708 |
4 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
10:55.66 |
728 |
5 |
Matilda Flood |
1999 |
BA6899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
11:02.17 |
640 |
6 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
12:10.00 |
805 |
7 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
13:23.87 |
827 |
8 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
25m |
9:58.56 |
756 |
9 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
10:42.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
567 |
0 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
10:35.92 |
829 |
1 |
Sofia Näslund |
1999 |
AZ5299 |
SKK |
|
50m |
10:25.84 |
1038 |
2 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
POLISEN |
|
50m |
10:02.03 |
561 |
3 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:40.58 |
569 |
4 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:27.57 |
613 |
5 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:35.78 |
701 |
6 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
50m |
9:50.63 |
932 |
7 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
TÄBY SIM |
|
50m |
10:11.57 |
674 |
8 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SKURU IK |
|
50m |
10:32.43 |
798 |
9 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
10:47.05 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
Utskriftstid |
08:14 |
|