Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
14:36 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Finaler (15) |
Sponsor: HT emballage |
|
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
604 |
1 |
Zandra Hultqvist |
2004 |
AH8604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
626 |
2 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
594 |
3 |
Bella Edvardsson |
2005 |
AL2605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
559 |
4 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
50m |
|
622 |
5 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
593 |
6 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
391 |
7 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
632 |
8 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
369 |
1 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
429 |
2 |
Lovisa Håkansson |
2005 |
AC5405 |
OSBY SS |
|
25m |
1:49.50 |
426 |
3 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
25m |
1:39.56 |
576 |
4 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:37.78 |
730 |
5 |
Elin Kronkvist |
2004 |
AG6204 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:37.84 |
636 |
6 |
Saskia Kaminski |
2004 |
AR9604 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:42.31 |
655 |
7 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
365 |
8 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
640 |
1 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:31.67 |
645 |
2 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:22.04 |
524 |
3 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:20.08 |
308 |
4 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:13.83 |
437 |
5 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:14.13 |
237 |
6 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
50m |
1:20.26 |
630 |
7 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:28.54 |
657 |
8 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:35.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
648 |
1 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:12.98 |
489 |
2 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
50m |
1:12.52 |
309 |
3 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:12.46 |
319 |
4 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:12.34 |
676 |
5 |
Camilla Dahle-Öfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:12.35 |
301 |
6 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:12.51 |
434 |
7 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:12.71 |
553 |
8 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:13.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
538 |
1 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:12.21 |
523 |
2 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:11.91 |
242 |
3 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:11.83 |
610 |
4 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:11.23 |
606 |
5 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:11.46 |
661 |
6 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
1:11.83 |
129 |
7 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:12.03 |
635 |
8 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
50m |
1:12.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
416 |
1 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:11.16 |
664 |
2 |
Hanna Holmqvist |
1998 |
BC7898 |
HS |
|
25m |
1:10.89 |
656 |
3 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:10.20 |
51 |
4 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
1:09.84 |
296 |
5 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.84 |
619 |
6 |
Louise Grönborg |
1999 |
AI0899 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:10.32 |
686 |
7 |
Jenny Natvik |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:10.94 |
39 |
8 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
1:11.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
595 |
1 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:09.71 |
683 |
2 |
Solveig Natvig Lövseth |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:09.42 |
472 |
3 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.33 |
307 |
4 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:09.04 |
130 |
5 |
Amalie Marie Foosnæs |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:09.11 |
150 |
6 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:09.37 |
341 |
7 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:09.54 |
144 |
8 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:09.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Moa Nilsson |
2001 |
AO4201 |
HS |
|
25m |
1:09.00 |
323 |
2 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.51 |
160 |
3 |
Synnøve Døskeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:08.48 |
195 |
4 |
Kristin Xin Øie |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:08.39 |
292 |
5 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.48 |
704 |
6 |
Cora Linn H. Auganes |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:08.50 |
554 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:08.87 |
171 |
8 |
Andrea Håvarstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:09.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
392 |
1 |
Ninwa Somi |
1998 |
AI4298 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.30 |
589 |
2 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.08 |
544 |
3 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:07.89 |
527 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:07.81 |
40 |
5 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
1:07.84 |
251 |
6 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.00 |
431 |
7 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
1:08.12 |
568 |
8 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:08.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
1:07.74 |
263 |
2 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
50m |
1:07.58 |
668 |
3 |
Tova Persson |
2000 |
BM8400 |
HS |
|
25m |
1:07.44 |
258 |
4 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
1:07.22 |
87 |
5 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
25m |
1:07.37 |
718 |
6 |
Kristin Paulsen Lindgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:07.51 |
663 |
7 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:07.59 |
691 |
8 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:07.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Mathilda Linné |
2001 |
AZ7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.13 |
135 |
2 |
Thea Jensen |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:07.07 |
321 |
3 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:07.00 |
49 |
4 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
1:06.88 |
565 |
5 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.88 |
685 |
6 |
Kristina Björklund Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:07.04 |
381 |
7 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.12 |
701 |
8 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
1:07.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
723 |
1 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:06.85 |
458 |
2 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:06.71 |
453 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:06.37 |
566 |
4 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:05.40 |
47 |
5 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
1:06.10 |
169 |
6 |
Marie Hinna |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:06.52 |
690 |
7 |
Karoline Volden |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:06.72 |
137 |
8 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
1:06.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
1:04.98 |
520 |
2 |
Sofie Klügel |
1998 |
AC1698 |
S 71 |
|
25m |
1:04.61 |
468 |
3 |
Rebecca Nordberg |
1996 |
AX1696 |
POSEIDON |
|
25m |
1:04.58 |
23 |
4 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:04.27 |
343 |
5 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:04.51 |
181 |
6 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:04.60 |
677 |
7 |
Ylva Solbakken Dyngeland |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:04.96 |
315 |
8 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:05.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
1:03.78 |
687 |
2 |
Maud Steinsdotter Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:03.73 |
339 |
3 |
Hanna Erléus |
1997 |
AS4497 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:03.05 |
246 |
4 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:02.59 |
12 |
5 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
1:02.80 |
268 |
6 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
1:03.07 |
304 |
7 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:03.74 |
147 |
8 |
Mari Solemslie Sæther |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:04.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.56 |
456 |
2 |
Anna Björnberg |
1992 |
BB4892 |
POSEIDON |
|
25m |
1:01.77 |
571 |
3 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
1:00.48 |
574 |
4 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
25m |
56.81 |
423 |
5 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
1:00.10 |
474 |
6 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
POSEIDON |
|
50m |
1:01.46 |
689 |
7 |
Malin Schanke Tömmervik |
1994 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.36 |
688 |
8 |
Åse Vigdisdatter Nytrö |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.57 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:36 |
|