Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:45 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (26) |
Sponsor: Norrvidinge maskinstation |
|
Heat 1 (26) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
717 |
1 |
Sara Leite |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
371 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
604 |
3 |
Zandra Hultqvist |
2004 |
AH8604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
340 |
4 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
|
426 |
5 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
50m |
|
594 |
6 |
Bella Edvardsson |
2005 |
AL2605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
719 |
7 |
Hedda Mørk |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
644 |
8 |
Mathilda Leidersdorff |
2002 |
AK9602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
429 |
1 |
Lovisa Håkansson |
2005 |
AC5405 |
OSBY SS |
|
50m |
|
390 |
2 |
Tova Sivertsson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
655 |
3 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
532 |
4 |
Wilma Ekstrand |
2004 |
AM9404 |
SPIGGARNA |
|
50m |
56.01 |
354 |
5 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
57.63 |
636 |
6 |
Saskia Kaminski |
2004 |
AR9604 |
SIM ENGELH |
|
50m |
|
593 |
7 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
276 |
8 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
576 |
1 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
SK TRITON |
|
25m |
55.46 |
269 |
2 |
Natalie Israelsson |
2001 |
BG8401 |
SS IDEN |
|
25m |
54.70 |
640 |
3 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
52.88 |
190 |
4 |
Heidi Thorsdalen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
50.62 |
380 |
5 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.37 |
29 |
6 |
Loella Hansson |
1999 |
BR5299 |
HS |
|
25m |
53.87 |
424 |
7 |
Tova Borg |
2003 |
AQ6203 |
OSBY SS |
|
25m |
54.87 |
342 |
8 |
Ida Karlsson |
2002 |
BC8202 |
KARLSHAMN |
|
50m |
55.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Kari Lærdal |
2003 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
50.36 |
369 |
2 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
50.18 |
365 |
3 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
50.03 |
278 |
4 |
Thea Wallén |
2002 |
BN3802 |
SS IDEN |
|
25m |
49.81 |
352 |
5 |
Kajsa Ahlesten |
2002 |
BL9402 |
LANDSKRONA |
|
25m |
49.83 |
430 |
6 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
50.15 |
273 |
7 |
Emelie Persson |
2003 |
AG9203 |
SS IDEN |
|
50m |
50.27 |
502 |
8 |
Embla Hajdari |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
50m |
50.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
547 |
1 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
49.38 |
601 |
2 |
Olivia Hedenfalk |
2002 |
AX7802 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
48.19 |
328 |
3 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
47.09 |
136 |
4 |
Sunniva Moe Klævahaugen |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
46.59 |
41 |
5 |
Ella Karvonen |
2000 |
BP1800 |
HS |
|
25m |
46.91 |
638 |
6 |
Idun Nilsson |
2002 |
AU1802 |
SIM ENGELH |
|
50m |
47.45 |
420 |
7 |
Kriszta Vorszak |
2003 |
AC2203 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
48.34 |
511 |
8 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
49.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Josefine Lundquist |
1998 |
BN7898 |
HS |
|
25m |
46.21 |
368 |
2 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
45.52 |
67 |
3 |
Mims Olsson |
2002 |
BA5402 |
HS |
|
25m |
45.07 |
441 |
4 |
Matilda Johansson |
2001 |
BD6201 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
44.87 |
413 |
5 |
Anna Nyika |
2002 |
AB2402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
45.05 |
325 |
6 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
45.30 |
237 |
7 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
25m |
45.99 |
323 |
8 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
46.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Ebba Zalamans |
2003 |
AK7403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
44.55 |
68 |
2 |
Cecilia P Kinberg |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
43.91 |
155 |
3 |
Aud Sofie Danielsen |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
43.76 |
249 |
4 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
43.35 |
578 |
5 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
43.38 |
415 |
6 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
43.76 |
346 |
7 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
44.18 |
167 |
8 |
Hedda Othilie Hagen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
44.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
385 |
1 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
42.97 |
30 |
2 |
Pauline Hansson |
2001 |
BL2201 |
HS |
|
25m |
42.77 |
350 |
3 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
41.97 |
38 |
4 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
41.82 |
35 |
5 |
Victoria Jablonski |
2003 |
AD5203 |
HS |
|
25m |
41.89 |
627 |
6 |
Josefine Lyngemark |
2001 |
BM9201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
42.70 |
234 |
7 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
50m |
42.96 |
264 |
8 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
43.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
645 |
1 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
TRELLEBORG |
|
25m |
41.77 |
457 |
2 |
Agnes Bonnevier |
2000 |
BJ7800 |
POSEIDON |
|
25m |
41.63 |
86 |
3 |
Roxana Terani-Manesh |
1998 |
BN8898 |
HS |
|
25m |
41.15 |
326 |
4 |
Sol Wännman |
2001 |
AR8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
41.04 |
132 |
5 |
Astrid Hillesøy |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
41.14 |
81 |
6 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
41.60 |
45 |
7 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
25m |
41.67 |
427 |
8 |
Enya Holgersson |
2002 |
AG0402 |
OSBY SS |
|
25m |
41.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Mathilda Linné |
2001 |
AZ7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.00 |
194 |
2 |
Hedvig Wathne |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
40.94 |
293 |
3 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
40.72 |
70 |
4 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
40.46 |
128 |
5 |
Caroline Blydt Bjerkaas |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
40.52 |
301 |
6 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
40.74 |
635 |
7 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
50m |
40.96 |
639 |
8 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
50m |
41.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Hanna Maigren |
2001 |
BL8401 |
HS |
|
25m |
40.43 |
698 |
2 |
Mia Krüger |
2002 |
0224AG |
FARUM |
|
25m |
40.11 |
533 |
3 |
Tilde Karlsson |
2000 |
BP1200 |
SPIGGARNA |
|
25m |
40.00 |
318 |
4 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.77 |
428 |
5 |
Evelina Håkansson |
2002 |
AI8202 |
OSBY SS |
|
25m |
39.89 |
451 |
6 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
40.04 |
69 |
7 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
40.29 |
309 |
8 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
40.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
658 |
1 |
Tia Sauthon |
2003 |
102248 |
Oslo IL |
|
50m |
39.56 |
266 |
2 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
39.30 |
431 |
3 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
39.21 |
232 |
4 |
Emma Tegstam |
1998 |
BF6698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
39.03 |
321 |
5 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.10 |
236 |
6 |
Wilma Klaesson |
2000 |
BH6200 |
EMMABODA |
|
50m |
39.27 |
322 |
7 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.51 |
183 |
8 |
Anne Rødseth |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
39.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
38.91 |
80 |
2 |
Tove Sjunnesson |
2000 |
BM9400 |
HS |
|
25m |
38.81 |
299 |
3 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
38.72 |
590 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
38.58 |
348 |
5 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
38.59 |
646 |
6 |
Alva Nilsson |
2001 |
AB1401 |
TRELLEBORG |
|
25m |
38.74 |
585 |
7 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
38.87 |
297 |
8 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
38.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.53 |
434 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
38.45 |
274 |
3 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
25m |
38.27 |
305 |
4 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.14 |
88 |
5 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
38.22 |
89 |
6 |
Julia Valanzuolo |
2003 |
AR9803 |
HS |
|
25m |
38.42 |
707 |
7 |
Rosana Fayazzadh |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
38.45 |
193 |
8 |
Catherine Waly |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
38.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Celina Enholm Carlmark |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
37.95 |
173 |
2 |
Katharina Husveg Jørgense |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
37.88 |
718 |
3 |
Kristin Paulsen Lindgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
50m |
37.70 |
338 |
4 |
Nellie Briskog |
2001 |
AB8601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
37.60 |
460 |
5 |
Linnea Carlsén |
2000 |
BJ5800 |
POSEIDON |
|
25m |
37.67 |
447 |
6 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
37.81 |
275 |
7 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
37.88 |
148 |
8 |
Celine Abrahamsen |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
38.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
523 |
1 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
50m |
37.57 |
341 |
2 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
37.45 |
526 |
3 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
37.24 |
240 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
37.16 |
277 |
5 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
37.16 |
538 |
6 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
50m |
37.37 |
706 |
7 |
Rebekka Valvik Christiansen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.52 |
40 |
8 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
37.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
1 |
Elin Nilsson |
1999 |
AT6899 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
37.07 |
436 |
2 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
36.85 |
258 |
3 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
36.73 |
414 |
4 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
36.47 |
150 |
5 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
36.55 |
319 |
6 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.83 |
44 |
7 |
Ida Kroon |
2001 |
AO3201 |
HS |
|
25m |
36.99 |
554 |
8 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
37.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
1 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.45 |
648 |
2 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
36.33 |
129 |
3 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
36.14 |
472 |
4 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
35.97 |
303 |
5 |
Sara Hertegren |
2002 |
AQ7602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.13 |
480 |
6 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
36.17 |
563 |
7 |
Emma Johannesson |
1998 |
BE1298 |
SK TRITON |
|
25m |
36.43 |
292 |
8 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Marie Hinna |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
35.90 |
51 |
2 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
35.71 |
356 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.56 |
7 |
4 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
25m |
35.37 |
438 |
5 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
50m |
35.51 |
316 |
6 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
35.62 |
619 |
7 |
Louise Grönborg |
1999 |
AI0899 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
35.73 |
242 |
8 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
50m |
35.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
589 |
1 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
35.31 |
656 |
2 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TRELLEBORG |
|
50m |
34.93 |
158 |
3 |
Synnøve Døskeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
34.86 |
544 |
4 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
34.72 |
671 |
5 |
Oda Sem Austmo |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
34.83 |
146 |
6 |
Karin Sofie Syversveen Li |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
34.93 |
573 |
7 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
35.06 |
392 |
8 |
Ninwa Somi |
1998 |
AI4298 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
425 |
1 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
50m |
34.60 |
437 |
2 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
34.55 |
416 |
3 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
34.38 |
453 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
34.33 |
171 |
5 |
Andrea Håvarstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
34.38 |
553 |
6 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
34.49 |
723 |
7 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.58 |
195 |
8 |
Kristin Xin Øie |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
34.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
668 |
1 |
Tova Persson |
2000 |
BM8400 |
HS |
|
25m |
34.20 |
685 |
2 |
Kristina Björklund Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
34.07 |
571 |
3 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
33.90 |
315 |
4 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
33.85 |
27 |
5 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
33.89 |
468 |
6 |
Rebecca Nordberg |
1996 |
AX1696 |
POSEIDON |
|
25m |
33.95 |
20 |
7 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
50m |
34.09 |
133 |
8 |
Ylva Hoffart |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
34.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
661 |
1 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
33.76 |
701 |
2 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
33.58 |
144 |
3 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
33.31 |
687 |
4 |
Maud Steinsdotter Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
33.23 |
11 |
5 |
Josefine Arvidsson |
2001 |
AN7801 |
HS |
|
25m |
33.27 |
419 |
6 |
Edit Wiesel-Axelsson |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
33.31 |
708 |
7 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
33.76 |
616 |
8 |
Matilda Andersson |
1999 |
AH6699 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
33.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
32.94 |
679 |
2 |
Amanda Husan Ernholm |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
32.80 |
479 |
3 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
POSEIDON |
|
25m |
32.61 |
23 |
4 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
32.48 |
257 |
5 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
50m |
32.50 |
536 |
6 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
50m |
32.64 |
304 |
7 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
32.88 |
130 |
8 |
Amalie Marie Foosnæs |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
33.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
343 |
1 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
32.44 |
137 |
2 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
32.05 |
244 |
3 |
Sara Edenfelt |
1992 |
CG0692 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.72 |
268 |
4 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
31.12 |
12 |
5 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
31.15 |
64 |
6 |
Moa Nilsson |
2001 |
AO4201 |
HS |
|
25m |
31.91 |
691 |
7 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
32.06 |
135 |
8 |
Thea Jensen |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
32.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
31.06 |
241 |
2 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
30.54 |
62 |
3 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
25m |
29.93 |
75 |
4 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
25m |
29.63 |
423 |
5 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
29.88 |
688 |
6 |
Åse Vigdisdatter Nytrö |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.21 |
474 |
7 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
POSEIDON |
|
25m |
30.95 |
339 |
8 |
Hanna Erléus |
1997 |
AS4497 |
KARLSHAMN |
|
50m |
31.09 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:45 |
|