Program for Alm. Brand Bank cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | 32.79 | |
2 | 97 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 39.20 | |
3 | 27 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 39.78 | |
4 | 88 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 41.04 | |
5 | 41 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 43.27 | |
6 | 92 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 43.31 | |
7 | 117 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 43.49 | |
8 | 100 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 45.12 | |
9 | 134 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 46.23 | |
10 | 227 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 25 m | 48.02 | |
11 | 247 | Pedersen Nikolaj B. | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 49.50 | ||
12 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 49.63 | |
13 | 35 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 50.39 | |
14 | 108 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 50.50 | |
15 | 43 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 51.95 | |
16 | 119 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 52.36 | |
17 | 210 | Folkmann Tobias Kalmeyer | 2002 | HERLEV | 25 m | 54.02 | ||
18 | 237 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 25 m | 54.64 | ||
19 | 238 | Groth Robert | 2003 | VAT CPH-MK | 0317AF | 25 m | 54.80 | |
20 | 248 | Reiter Andreas | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AM | 25 m | 56.90 | |
21 | 123 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 57.86 | |
22 | 244 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 59.50 | ||
23 | 242 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:00.50 | ||
24 | 250 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:00.50 | ||
25 | 148 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:03.55 | ||
26 | 151 | Uhrenfeldt Alexander | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:07.00 | ||
27 | 255 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | VAT CPH-MK | 0465AC | 25 m | 1:07.40 | |
28 | 141 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 25 m | 1:07.54 | ||
29 | 245 | Møller Mathias | 2004 | VAT CPH-MK | 0437AF | 25 m | 1:08.27 | |
30 | 94 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | ||
31 | 260 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
32 | 267 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
33 | 268 | Færch Johan | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
34 | 274 | Rasmussen Asbjørn | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
35 | 275 | Rechendorff Rasmus | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
36 | 287 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 25 april 2014 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 20:30 |