Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Herrer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 12:32 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
159 |
1 |
Niklas Dobel |
2004 |
|
KVIK |
|
25m |
|
225 |
2 |
Mads Karise Væhrens |
2002 |
0297AC |
GTI |
|
25m |
|
16 |
3 |
Magnus Dreistrup Baunkjær |
2003 |
0365AG |
ROSKILDE |
|
25m |
3:51.53 |
202 |
4 |
Carl Heyn Stage |
2003 |
0331AD |
KVIK |
|
25m |
3:45.92 |
156 |
5 |
Gustav Chappel |
2002 |
0237AH |
KVIK |
|
25m |
3:51.23 |
219 |
6 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
3:54.33 |
555 |
7 |
Mathias Petersen |
1999 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
469 |
1 |
Sebastian Sonne-Schmidt |
2003 |
0387AB |
VEST |
|
25m |
3:35.71 |
427 |
2 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
3:27.97 |
421 |
3 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
25m |
3:26.43 |
217 |
4 |
Jesper Funch Jørgensen |
2003 |
0387AC |
GTI |
|
25m |
3:25.52 |
263 |
5 |
Gustav Hausgaard Larsen |
2000 |
0007AG |
KØGE |
|
25m |
3:25.70 |
211 |
6 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
3:27.37 |
464 |
7 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
25m |
3:33.68 |
222 |
8 |
Oliver Nierfeldt |
2002 |
0243AG |
GTI |
|
25m |
3:36.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
25m |
3:23.89 |
223 |
2 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
3:21.86 |
19 |
3 |
Oliver Breuner |
2002 |
0267AK |
ROSKILDE |
|
25m |
3:21.19 |
422 |
4 |
Frederik Borg |
2000 |
0035AM |
VEST |
|
25m |
3:18.00 |
180 |
5 |
Lucas Sirek Larsen |
2002 |
0295AC |
KVIK |
|
25m |
3:19.59 |
30 |
6 |
Lucas Hagbarth Jørgensen |
2002 |
0225AO |
ROSKILDE |
|
25m |
3:21.40 |
37 |
7 |
Oliver Lystlund |
2003 |
0363AA |
ROSKILDE |
|
25m |
3:22.64 |
445 |
8 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
3:25.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Mikkel Roed |
2004 |
0457AB |
KØGE |
|
25m |
3:13.94 |
423 |
2 |
Andreas Brink-Frerup |
2001 |
0139AE |
VEST |
|
25m |
3:06.83 |
111 |
3 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
3:06.35 |
141 |
4 |
Lukas Malvig Andersen |
2003 |
0309AC |
KVIK |
|
25m |
3:04.80 |
83 |
5 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
3:05.60 |
70 |
6 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
25m |
3:06.41 |
503 |
7 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:10.04 |
213 |
8 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
3:13.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
443 |
1 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
25m |
3:04.18 |
208 |
2 |
Valentin Wahl |
2003 |
0355AC |
KVIK |
|
25m |
3:03.81 |
395 |
3 |
Christoffer Daugbjerg |
2001 |
0183AC |
HILLERØD |
|
25m |
2:59.12 |
74 |
4 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
25m |
2:57.84 |
214 |
5 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
2:58.54 |
209 |
6 |
Rasmus Warberg |
2004 |
0477AA |
KVIK |
|
25m |
3:02.16 |
106 |
7 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
3:03.96 |
446 |
8 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
3:04.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
2:57.23 |
461 |
2 |
Thor Nielsen |
2002 |
0299AG |
VEST |
|
25m |
2:54.15 |
200 |
3 |
Gustav Sidenius |
2001 |
0103AI |
KVIK |
|
25m |
2:52.63 |
75 |
4 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:49.02 |
272 |
5 |
Johan Krohn Olsen |
2001 |
0103AD |
KØGE |
|
25m |
2:50.12 |
110 |
6 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
2:53.57 |
68 |
7 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
2:55.40 |
243 |
8 |
Jonathan Eskildsen |
2003 |
0381AA |
KØGE |
|
25m |
2:57.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
112 |
1 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
2:47.25 |
54 |
2 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
S 71 |
|
25m |
2:46.07 |
379 |
3 |
Philip Agerskov |
1998 |
9801AJ |
HILLERØD |
|
25m |
2:43.40 |
101 |
4 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
25m |
2:41.84 |
258 |
5 |
Mert Kaya |
2001 |
0193AF |
KØGE |
|
25m |
2:43.38 |
302 |
6 |
Benjamin Nørgaard Eriksen |
2002 |
0257AC |
GTI |
|
25m |
2:46.03 |
432 |
7 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
2:46.85 |
143 |
8 |
Roar Andersen |
2001 |
0183AA |
KVIK |
|
25m |
2:47.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Mike Johansen |
2001 |
0159AC |
KVIK |
|
25m |
2:41.13 |
17 |
2 |
Daniel C. Biørrith |
1999 |
9945AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:37.59 |
183 |
3 |
Lucas Alexander Meng |
2000 |
0003AC |
KVIK |
|
25m |
2:36.08 |
426 |
4 |
Casper Davidsen |
1999 |
9979AA |
VEST |
|
25m |
2:30.27 |
188 |
5 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
0291AC |
KVIK |
|
25m |
2:30.36 |
475 |
6 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
25m |
2:36.99 |
158 |
7 |
Ole Damgaard |
2002 |
0205AA |
KVIK |
|
25m |
2:37.71 |
185 |
8 |
Kristian Mortensen |
2000 |
0015AN |
KVIK |
|
25m |
2:41.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
536 |
1 |
Marcus Rappenborg |
1999 |
9959AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:29.89 |
447 |
2 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
2:26.25 |
262 |
3 |
Benjamin Ørnebjerg Larsen |
2000 |
0087AC |
KØGE |
|
25m |
2:25.84 |
108 |
4 |
Filip Bivesand |
1997 |
AH6597 |
MKK |
|
25m |
2:23.12 |
62 |
5 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
25m |
2:23.21 |
28 |
6 |
Mads Johnbeck |
1997 |
9761AM |
ROSKILDE |
|
25m |
2:26.11 |
250 |
7 |
Thor B. Hansen |
2000 |
0097AA |
KØGE |
|
25m |
2:27.43 |
177 |
8 |
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
0193AA |
KVIK |
|
25m |
2:30.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Thor Hvid Ulrich |
1999 |
9919AE |
KVIK |
|
25m |
2:22.23 |
142 |
2 |
Mads Andersen |
1998 |
9875AP |
KVIK |
|
25m |
2:20.78 |
279 |
3 |
Kristian Svenstrup |
1998 |
9899AA |
KØGE |
|
25m |
2:20.52 |
271 |
4 |
Mathias Nielsen |
1999 |
9905AH |
KØGE |
|
25m |
2:15.53 |
435 |
5 |
Niklas Beyer Hansen |
1997 |
9707AF |
VEST |
|
25m |
2:16.76 |
522 |
6 |
Søren Meier |
1994 |
9491AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:20.69 |
382 |
7 |
Thomas Engdal |
1998 |
9849AQ |
HILLERØD |
|
25m |
2:21.17 |
60 |
8 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
S 71 |
|
25m |
2:22.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|