Program for Sydsim Swim Meet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
14 år och yngre |
1 | 441 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 2:29.42 | |
2 | 282 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 2:30.03 | |
3 | 9 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 2:31.30 | |
4 | 206 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 2:32.69 | |
5 | 148 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:36.08 | |
6 | 390 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:36.95 | |
7 | 36 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:36.96 | |
8 | 424 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:37.32 | |
9 | 61 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 2:41.37 | |
10 | 405 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:46.69 | |
11 | 223 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:47.83 | |
12 | 189 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 2:51.85 | |
13 | 464 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:53.05 | |
14 | 5 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 2:53.31 | |
15 | 277 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:59.35 | |
16 | 394 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 3:06.16 | |
17 | 386 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 3:19.33 | |
18 | 465 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 3:26.26 | |
19 | 32 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 50 m | ||
20 | 48 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 50 m | ||
21 | 427 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEBORG | AA2702 | 50 m | ||
22 | 468 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 50 m |
15 - 16 år |
1 | 43 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 2:16.47 | |
2 | 98 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:18.15 | |
3 | 42 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 2:18.80 | |
4 | 40 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 2:19.60 | |
5 | 472 | Christiansson Filip | 1999 | YSTADS SS | AO6199 | 25 m | 2:21.38 | |
6 | 310 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 2:22.87 | |
7 | 47 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 2:23.74 | |
8 | 163 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:24.67 | |
9 | 403 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 2:28.94 | |
10 | 236 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:29.16 | |
11 | 271 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 2:29.93 | |
12 | 268 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 25 m | 2:31.30 | |
13 | 114 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 2:35.13 | |
14 | 82 | Kronkvist Erik | 1999 | KLIPPAN | AO3199 | 25 m | 2:40.96 | |
15 | 142 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:42.62 |
17 - 99 år |
1 | 486 | Lienau-Petersson Alexander | 1993 | YSTADS SS | AR5393 | 25 m | 2:09.47 | |
2 | 115 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 2:10.52 | |
3 | 145 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:12.40 | |
4 | 335 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 2:14.48 | |
5 | 247 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:17.97 | |
6 | 417 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 2:23.64 | |
7 | 475 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 2:28.60 | |
8 | 194 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 25 m | 2:36.51 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 03 april 2014 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 14:35 |