Program för Vårsimiaden Försök
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Vårsimiaden 2014 |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
12:07 |
|
|
Arrangör |
VSSF & Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 27, 100m Ryggsim Fl 13 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
251 |
2 |
Michelle Djurberg |
2001 |
BJ4801 |
S 02 |
|
25m |
1:50.99 |
59 |
3 |
Alice Petrén |
2001 |
BO0601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:43.24 |
157 |
4 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
25m |
1:41.30 |
181 |
5 |
Diana Kezri |
2001 |
BE5801 |
MASS |
|
25m |
1:41.66 |
43 |
6 |
Hanna Bogren |
2001 |
BR4401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:50.49 |
73 |
7 |
Ida Öjefelt |
2001 |
BR9401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:55.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
371 |
1 |
Yulia Smirnova |
2001 |
BN3601 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:36.17 |
92 |
2 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:34.11 |
112 |
3 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:32.86 |
56 |
4 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:31.78 |
330 |
5 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
1:32.40 |
117 |
6 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.87 |
32 |
7 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:34.72 |
13 |
8 |
Julia Karamovic |
2001 |
BP3801 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:36.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:29.84 |
216 |
2 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
25m |
1:29.11 |
27 |
3 |
Alwa Sjöblom |
2001 |
BE3201 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:26.91 |
199 |
4 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
25m |
1:26.22 |
245 |
5 |
Amanda Böhn |
2001 |
AB2201 |
S 02 |
|
25m |
1:26.56 |
276 |
6 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:27.61 |
293 |
7 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS STIMMET |
|
25m |
1:29.20 |
65 |
8 |
Sophia Stickel |
2001 |
AY8601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:31.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Astrid Svedberg |
2001 |
AV5801 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.44 |
354 |
2 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.35 |
314 |
3 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
1:19.18 |
240 |
4 |
Alice Aurell |
2001 |
AB1201 |
S 02 |
|
25m |
1:18.04 |
145 |
5 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
25m |
1:18.63 |
299 |
6 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SS STIMMET |
|
25m |
1:22.12 |
180 |
7 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
1:24.71 |
198 |
8 |
Ellen Premmert |
2001 |
AQ2601 |
MASS |
|
25m |
1:25.90 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
26 april 2014 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
12:07 |
|