Program för Vårsimiaden Försök Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 27/4 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Eskilstuna |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
Anton Sanin |
2002 |
AO6502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
110 |
3 |
Erik Aldrin |
2003 |
AH8503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
114 |
4 |
Alexander Jansson |
2003 |
AE2903 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Josef Qazi Wenngren |
2003 |
AM1703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:54.80 |
58 |
2 |
Alvin Högman-Lindblom |
2003 |
AP3703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:50.60 |
59 |
3 |
Oskar Jansson |
2002 |
AT5502 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.37 |
2 |
4 |
Marcus Ardanius |
2003 |
AD6303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:50.58 |
47 |
5 |
Johannes Eriksson |
2002 |
AM4902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:52.12 |
117 |
6 |
Anders Malmberg |
2002 |
AS4902 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:55.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Elias Fahlstedt |
2003 |
AR9103 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:48.00 |
179 |
2 |
Muhammad Saad-Nawaz |
2001 |
AV6501 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:45.00 |
122 |
3 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:43.40 |
13 |
4 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:44.64 |
258 |
5 |
Samuel Edebrink |
2002 |
AF9902 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:46.97 |
67 |
6 |
Gustav Lindoff |
2002 |
AM6902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:48.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Markus Jonsson |
2003 |
AN7703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.63 |
81 |
2 |
Oktay Sheykholeslami |
2003 |
AM7703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.32 |
7 |
3 |
Joachim Carlsson |
2003 |
AD7303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:36.73 |
239 |
4 |
William Lahto |
2002 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:37.06 |
55 |
5 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.54 |
43 |
6 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Jakob Meeker |
2001 |
AI5301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.31 |
60 |
2 |
Jonathan Jensen |
2001 |
AI6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.29 |
184 |
3 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.02 |
20 |
4 |
Lucas Winberg |
2002 |
AS7102 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:32.99 |
146 |
5 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.29 |
120 |
6 |
Anton Rautiainen |
2003 |
AH7503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:35.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:30.80 |
157 |
2 |
Jakob Granfors |
2001 |
AU1701 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.00 |
8 |
3 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:25.18 |
132 |
4 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:25.20 |
185 |
5 |
Casper Trollsfjord |
2002 |
AM2502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.00 |
151 |
6 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Harry Chan |
2001 |
AL8301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.77 |
30 |
2 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.36 |
134 |
3 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:22.90 |
97 |
4 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.34 |
19 |
5 |
Anton Sjösten |
2002 |
AA4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:23.42 |
113 |
6 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:24.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.33 |
242 |
2 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:19.53 |
121 |
3 |
Filip Rautiainen |
2001 |
AO3501 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:16.03 |
155 |
4 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.04 |
12 |
5 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:21.75 |
84 |
6 |
Pontus Sundström |
2001 |
AR6101 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:13.97 |
166 |
2 |
Anton Laxbäck |
2001 |
AM4101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:07.03 |
111 |
3 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:03.47 |
54 |
4 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.88 |
26 |
5 |
Olle Hansen |
2001 |
AE9101 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.86 |
116 |
6 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:15.26 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|