Program for Falkenberg Race 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 7, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Peter Jeremy | 1988 | KUNGSBACKA | AQ5988 | 50 m | 2:06.52 | |
2 | 331 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:11.62 | |
3 | 223 | Holmqvist Filip | 1994 | MASS | AL8594 | 50 m | 2:13.03 | |
4 | 211 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 25 m | 2:17.39 | |
5 | 66 | Fröstberg Robin | 1996 | KALMAR SS | AA7196 | 25 m | 2:19.03 | |
6 | 120 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 25 m | 2:20.41 | |
7 | 419 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 2:23.57 | |
8 | 233 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 25 m | 2:24.15 | |
9 | 77 | Olsson Jacob | 1998 | KALMAR SS | AG3598 | 25 m | 2:25.42 | |
10 | 397 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 2:26.21 | |
11 | 132 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 25 m | 2:26.75 | |
12 | 251 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 2:26.95 | |
13 | 229 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 2:26.96 | |
14 | 329 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 2:27.57 | |
15 | 142 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 2:27.77 | |
16 | 238 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 2:29.38 | |
17 | 336 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:29.53 | |
18 | 506 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 25 m | 2:29.70 | |
19 | 70 | Jentz Sean | 1996 | KALMAR SS | AP7996 | 25 m | 2:31.44 | |
20 | 375 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 2:32.99 | |
21 | 108 | Karlsson Max | 1999 | KUNGSBACKA | AG2999 | 25 m | 2:33.01 | |
22 | 33 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 50 m | 2:33.45 | |
23 | 330 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 2:33.80 | |
24 | 121 | Schill-Örne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 25 m | 2:34.38 | |
25 | 46 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 2:35.51 | |
26 | 167 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 25 m | 2:36.59 | |
27 | 217 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 25 m | 2:36.93 | |
28 | 44 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 2:37.74 | |
29 | 235 | Någård Daniel | 2001 | MASS | AE0701 | 25 m | 2:38.37 | |
30 | 245 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 2:39.65 | |
31 | 326 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:42.90 | |
32 | 137 | Johansson Filip | 2000 | KUNGÄLV | AJ0300 | 25 m | 2:43.38 | |
33 | 469 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 2:43.79 | |
34 | 413 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 25 m | 2:44.28 | |
35 | 358 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:44.35 | |
36 | 106 | Johansson Gustav | 1999 | KUNGSBACKA | AK3399 | 25 m | 2:45.53 | |
37 | 376 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:45.87 | |
38 | 218 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 2:48.02 | |
39 | 302 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:48.92 | |
40 | 311 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 2:49.56 | |
41 | 471 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:50.18 | |
42 | 39 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 2:50.79 | |
43 | 125 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 25 m | 2:52.33 | |
44 | 60 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 2:52.99 | |
45 | 365 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 25 m | 2:53.28 | |
46 | 377 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 2:53.84 | |
47 | 442 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 25 m | 2:54.34 | |
48 | 225 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 25 m | 2:54.65 | |
49 | 383 | Wallenberg Karl | 1998 | SÖDERTÖRN | AT0998 | 50 m | 2:55.49 | |
50 | 322 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 2:56.89 | |
51 | 36 | Hyvönen Elias | 2000 | ALINGSÅS | AA7700 | 50 m | 2:57.46 | |
52 | 159 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 2:59.60 | |
53 | 439 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 25 m | 2:59.60 | |
54 | 392 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 25 m | 3:00.63 | |
55 | 63 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | 3:00.71 | |
56 | 378 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 3:04.65 | |
57 | 261 | Bergman Hugo | 1999 | S 77 | AJ6599 | 50 m | 3:07.71 | |
58 | 266 | Pettersson Jens | 2001 | S 77 | AG9101 | 25 m | 3:09.22 | |
59 | 420 | Dahlgren Hampus | 2001 | VARBERG | AG7501 | 25 m | 3:09.95 | |
60 | 394 | Kis Balint | 2001 | TROLLHÄTTA | AU3701 | 25 m | 3:15.45 | |
61 | 133 | Gustafsson Noah | 2000 | KUNGÄLV | AT9700 | 25 m | 3:17.60 | |
62 | 505 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 25 m | 3:18.59 | |
63 | 422 | Einarsson Jonathan | 2001 | VARBERG | AQ4101 | 25 m | 3:21.26 | |
64 | 194 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 3:21.56 | |
65 | 196 | Torbjörnsson Oliver | 2001 | SK LAXEN | AO2301 | 25 m | 3:22.60 | |
66 | 487 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 25 m | 3:24.91 | |
67 | 267 | Pettersson Rickard | 1998 | S 77 | AS2998 | 25 m | 3:26.13 | |
68 | 171 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 3:31.99 | |
69 | 199 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 3:35.00 | |
70 | 357 | Hultberg David | 2002 | SK STIMMET | AJ1102 | 50 m | 3:48.01 | |
71 | 356 | Gunnarsson Simon | 2002 | SK STIMMET | AJ2102 | 50 m | 4:01.03 | |
72 | 169 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 50 m | ||
73 | 212 | Castillo Karlsson Fredrick | 1999 | MASS | AW2599 | 50 m | ||
74 | 361 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 11 april 2014 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 17:18 |