Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
25 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:31 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
Rosalie Viola Ryding |
2005 |
0552AB |
BIRKERØD |
|
50m |
|
318 |
4 |
Kathrine Steffensen |
2001 |
0162AW |
S 68 |
|
50m |
|
100 |
5 |
Mathilde Ramlow |
2004 |
0478AE |
BIRKERØD |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
50m |
|
295 |
2 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
0298AR |
S 68 |
|
50m |
|
301 |
3 |
Cecilie V Jensen |
2002 |
0298AN |
S 68 |
|
25m |
56.64 |
285 |
4 |
Lærke Asmussen |
2003 |
0306AN |
S 68 |
|
25m |
52.67 |
308 |
5 |
Zarah Heden Mortensen |
2002 |
0206AR |
S 68 |
|
25m |
52.83 |
305 |
6 |
Maiken Kjærsgaard |
2002 |
0296AN |
S 68 |
|
25m |
1:03.21 |
291 |
7 |
Pernille Christensen |
2003 |
|
S 68 |
|
50m |
|
91 |
8 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Martyna Katarzyna Truchan |
2001 |
|
KristianSA |
|
50m |
48.80 |
332 |
2 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
25m |
45.22 |
214 |
3 |
Ida Rom Weikert |
2002 |
0234AW |
BSK08 |
|
25m |
43.74 |
178 |
4 |
Adele Bjørnevåg |
2003 |
|
KristianSA |
|
50m |
43.56 |
195 |
5 |
Hedda Nes |
1999 |
|
KristianSA |
|
50m |
43.74 |
49 |
6 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
25m |
43.74 |
298 |
7 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
47.62 |
87 |
8 |
Betty Marie Jensen |
2004 |
0468AF |
BIRKERØD |
|
25m |
51.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
241 |
1 |
Sofie Poulsen |
1999 |
9918AR |
THISTED |
|
25m |
43.23 |
299 |
2 |
Maria Ingvardsen |
1997 |
9738AX |
S 68 |
|
50m |
42.15 |
337 |
3 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
25m |
41.04 |
362 |
4 |
Sofie Hein Rimmen |
2002 |
0224AD |
AALBORG |
|
25m |
40.55 |
73 |
5 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
40.66 |
45 |
6 |
Nikoline Fabrin Lund |
2001 |
0192AS |
HORSENS |
|
25m |
41.67 |
81 |
7 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
42.70 |
116 |
8 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
25m |
43.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Laura Ragnarsdottir |
1998 |
9848AU |
S 68 |
|
25m |
39.21 |
244 |
2 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
38.74 |
349 |
3 |
Maja Meinert |
2001 |
0118AO |
AALBORG |
|
25m |
37.99 |
249 |
4 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
37.07 |
312 |
5 |
Marie Brandt Pedersen |
2000 |
0056AS |
S 68 |
|
25m |
37.89 |
296 |
6 |
Camilla D. Hansen |
2000 |
0064AZ |
S 68 |
|
25m |
38.51 |
56 |
7 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
25m |
38.94 |
215 |
8 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
BSK08 |
|
25m |
40.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Victoria Klintrup Jespers |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
25m |
37.04 |
288 |
2 |
Kathrine Breum |
1997 |
9748BA |
S 68 |
|
25m |
36.40 |
266 |
3 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
SMUT |
|
25m |
35.60 |
30 |
4 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
25m |
35.45 |
251 |
5 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
35.49 |
136 |
6 |
Synnøve Døskeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
25m |
36.30 |
134 |
7 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
25m |
36.55 |
375 |
8 |
Kirstine Frandsen |
2001 |
0168AA |
ST-NEPTUN |
|
25m |
37.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Cecilie Tommerup Sørensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
25m |
35.08 |
148 |
2 |
Camilla Braad |
1998 |
9862BE |
ST-NEPTUN |
|
25m |
34.96 |
59 |
3 |
Signe B. Thomasen |
1996 |
9652AA |
HORSENS |
|
25m |
34.63 |
273 |
4 |
Rebecca Haahr Pallesen |
2000 |
0038AI |
SMUT |
|
25m |
34.46 |
19 |
5 |
Christina Løth Andersen |
1997 |
9768AV |
HORSENS |
|
25m |
34.52 |
166 |
6 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
50m |
34.90 |
180 |
7 |
Vera Fossdal-Uleberg |
2001 |
|
KristianSA |
|
50m |
35.07 |
363 |
8 |
Signe Rosendal |
2000 |
0042AN |
AALBORG |
|
25m |
35.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Anna Sofie Gammelgaard |
1998 |
9898AX |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.34 |
248 |
2 |
Anna Brandenborg Jensen |
1999 |
9924AU |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
33.83 |
79 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
50m |
33.16 |
284 |
4 |
Rebekka R. Andersen |
1996 |
9664AN |
S 68 |
|
50m |
32.48 |
227 |
5 |
Emilie Kielsholm Jacobsen |
1999 |
9932AH |
IHF |
|
50m |
32.81 |
361 |
6 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
25m |
33.83 |
322 |
7 |
Emine Bjarup Thøgersen |
1998 |
9878BA |
S 68 |
|
25m |
33.98 |
143 |
8 |
Andrea Håvarstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
25m |
34.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Anette Damsgaard |
1996 |
9696AY |
HORSENS |
|
25m |
32.33 |
170 |
2 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
32.06 |
201 |
3 |
Rebecca Sundtjønn |
1998 |
|
KristianSA |
|
50m |
31.73 |
171 |
4 |
Linnea Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
50m |
31.51 |
206 |
5 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
KristianSA |
|
50m |
31.66 |
324 |
6 |
Anne Tollerup |
1998 |
9868AL |
S 68 |
|
50m |
31.81 |
169 |
7 |
Alice Lindché |
1999 |
AF7699 |
MASS |
|
50m |
32.22 |
255 |
8 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
0098AU |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
32.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
329 |
1 |
Amalie Bærentsen |
2000 |
0078AE |
AALBORG |
|
25m |
30.83 |
50 |
2 |
Emma Nørgaard |
1997 |
9794AF |
HORSENS |
|
25m |
30.66 |
315 |
3 |
Pernille Rasmussen |
1996 |
9654AH |
S 68 |
|
50m |
29.54 |
192 |
4 |
Hanne Sofie Lundevold Nilsen |
1994 |
|
KristianSA |
|
50m |
28.61 |
183 |
5 |
Tiril Fredrikke Rist Jensen |
1994 |
|
KristianSA |
|
50m |
29.32 |
316 |
6 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
25m |
30.47 |
27 |
7 |
Kirstine Feldinger |
1996 |
9634AQ |
HORSENS |
|
25m |
30.78 |
207 |
8 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
KristianSA |
|
50m |
31.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
25 april 2014 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:31 |
|