Program for A6 Cup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 13, 200m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:13.02 | |
2 | 48 | Ljungstrm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:16.79 | |
3 | 331 | stergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:17.09 | |
4 | 136 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:18.06 | |
5 | 93 | Truelsen Julie Hjer | 2000 | HILLERD | 0028AM | 25 m | 2:19.01 | |
6 | 90 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERD | 0088AQ | 25 m | 2:20.97 | |
7 | 55 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:21.27 | |
8 | 96 | Weitling My | 2000 | HILLERD | 0032AA | 25 m | 2:21.35 | |
9 | 47 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:22.08 | |
10 | 220 | Andersen Mai | 2000 | HOLBK | 0072AS | 25 m | 2:23.46 | |
11 | 98 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERD | 0138AH | 25 m | 2:24.53 | |
12 | 77 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERD | 0134AM | 25 m | 2:26.63 | |
13 | 168 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:27.27 | |
14 | 84 | Kjrsgaard Alberte | 2001 | HILLERD | 0102AA | 25 m | 2:27.55 | |
15 | 324 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 2:28.97 | |
16 | 94 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERD | 0096AM | 25 m | 2:29.70 | |
17 | 167 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:35.41 | |
18 | 18 | Ebbesen Elisabeth Sabro | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:35.57 | |
19 | 82 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERD | 9958AN | 25 m | 2:35.68 | |
20 | 196 | Walbjrn Emma | 2000 | VRLSE | 0034AX | 25 m | 2:35.93 | |
21 | 91 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERD | 9972AV | 25 m | 2:37.04 | |
22 | 19 | Petersen Nathalie | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:37.72 | |
23 | 8 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:38.59 | |
24 | 12 | Petersen Bjrk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:39.77 | |
25 | 114 | Grndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 25 m | 2:39.84 | |
26 | 195 | Tindbk Katrine Hyer | 1999 | VRLSE | 9988AU | 25 m | 2:41.03 | |
27 | 179 | Hansen Ida Holm | 2002 | VRLSE | 0268AN | 25 m | 2:42.76 | |
28 | 97 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERD | 0148AH | 25 m | 2:43.18 | |
29 | 307 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:43.21 | |
30 | 176 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VRLSE | 0126AQ | 25 m | 2:43.70 | |
31 | 328 | Veje Ulrikke | 2002 | A6 | 0258AK | 25 m | 2:46.66 | |
32 | 270 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 2:48.77 | |
33 | 192 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VRLSE | 0138AP | 25 m | 2:52.34 | |
34 | 219 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBK | 0296AA | 25 m | 2:53.45 | |
35 | 131 | Schelde-Mollerup Lrke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 2:53.93 | |
36 | 186 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VRLSE | 0398AJ | 25 m | 3:01.80 | |
37 | 197 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VRLSE | 0228AQ | 25 m | 3:05.58 | |
38 | 236 | Larsen Ida | 2000 | HOLBK | 0008BA | 25 m | 3:09.00 | |
39 | 190 | Mundt Sille | 2002 | VRLSE | 0294AP | 25 m | 3:10.20 | |
40 | 152 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:10.57 | |
41 | 161 | Svarre Camille | 2003 | ROSKILDE | 0328AN | 25 m | 3:15.97 | |
42 | 274 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 25 m | 3:32.13 | ||
43 | 154 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:55.26 | |
44 | 30 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VRK | 0288AP | 25 m | ||
45 | 107 | Andersen Sanne Vinther | 2003 | FR.SUND | 0374AN | 25 m | ||
46 | 125 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | ||
47 | 303 | Mller Freja | 2004 | A6 | 25 m | |||
48 | 322 | Tengstedt Freja Betak | 2005 | A6 | 25 m | |||
49 | 323 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | ||
50 | 335 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Slangerup Svmmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 18:41 |