Program for Tyresö Knatte 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Tyresö Knatte |
|
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Tyresö |
|
Utskriftstid |
09:16 |
|
|
Arrangör |
Tyresö SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
|
139 |
4 |
Lisa Haag |
2003 |
BL4203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
216 |
5 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
229 |
2 |
Elinor Miro |
2003 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
165 |
3 |
Lovisa Thoresson |
2003 |
AD4403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:20.64 |
2 |
4 |
Mathilda Almgren |
2005 |
AD1805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:00.70 |
195 |
5 |
Frida Josefsson |
2005 |
AA6805 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:03.81 |
128 |
6 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
115 |
7 |
Emma Parmander Haglund |
2004 |
AS6804 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
228 |
8 |
Sofia Axelsson |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Frida Förborgen |
2004 |
AK9204 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
57.31 |
14 |
2 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
56.80 |
181 |
3 |
Melina Pirkizri |
2003 |
AA6203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
55.33 |
184 |
4 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
54.05 |
34 |
5 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
55.26 |
49 |
6 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
56.41 |
83 |
7 |
Felicia Moureau |
2003 |
BE7403 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.07 |
74 |
8 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
59.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
54.00 |
21 |
2 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
52.22 |
42 |
3 |
Ella Evers |
2004 |
AQ0604 |
SKK |
|
25m |
52.02 |
210 |
4 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
50.64 |
18 |
5 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
51.56 |
64 |
6 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
52.21 |
158 |
7 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
53.91 |
51 |
8 |
Josefin Lundgren |
2004 |
AI1204 |
SKK |
|
25m |
54.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
50.41 |
40 |
2 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
49.24 |
70 |
3 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.57 |
166 |
4 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
48.52 |
76 |
5 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.53 |
94 |
6 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.84 |
168 |
7 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
49.28 |
37 |
8 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
50.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.49 |
88 |
2 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.66 |
109 |
3 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.55 |
102 |
4 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
40.38 |
81 |
5 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.14 |
116 |
6 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.61 |
194 |
7 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
ÖSMO SS |
|
25m |
46.83 |
221 |
8 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.87 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
09:16 |
|