Program för Tyresö Knatte 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Tyresö Knatte |
|
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Tyresö |
|
Utskriftstid |
09:16 |
|
|
Arrangör |
Tyresö SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Paulina Sunesson |
2004 |
AV2204 |
SKURU IK |
|
25m |
|
91 |
2 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
229 |
3 |
Elinor Miro |
2003 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
137 |
4 |
Hanna Fürst |
2004 |
AX0404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
38 |
5 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
|
134 |
6 |
Linnea Feldwisch |
2003 |
BL5203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
142 |
7 |
Alva Jacobsson |
2005 |
AJ1605 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
26 |
8 |
Malin Wahlén |
2003 |
BK8803 |
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Hanna Rybring |
2004 |
AX4404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
228 |
2 |
Sofia Axelsson |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
20 |
3 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
|
215 |
4 |
Embla Stendrake |
2005 |
|
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
223 |
5 |
Andrea Kristiansson |
2003 |
BL8203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
12 |
6 |
Tilda Haargaard |
2005 |
AI4205 |
SKURU IK |
|
25m |
|
139 |
7 |
Lisa Haag |
2003 |
BL4203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
25 |
8 |
Lovisa Söderqvist |
2004 |
AX4204 |
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Lovisa Thoresson |
2003 |
AD4403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
99 |
2 |
Olivia Barrios |
2004 |
AR9204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
170 |
3 |
Wilma von Rosen |
2005 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
195 |
4 |
Frida Josefsson |
2005 |
AA6805 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:16.12 |
80 |
5 |
Nora Lindholm |
2004 |
AL8204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:17.00 |
3 |
6 |
Leah Amtell |
2003 |
BJ6203 |
SKURU IK |
|
25m |
|
8 |
7 |
Moa Eklund |
2003 |
BK1803 |
SKURU IK |
|
25m |
|
216 |
8 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:04.13 |
64 |
2 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
1:00.39 |
18 |
3 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
59.76 |
74 |
4 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
58.68 |
70 |
5 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
59.01 |
14 |
6 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
59.98 |
128 |
7 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:02.12 |
34 |
8 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:04.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
57.58 |
138 |
2 |
Frida Förborgen |
2004 |
AK9204 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
57.20 |
221 |
3 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
56.75 |
51 |
4 |
Josefin Lundgren |
2004 |
AI1204 |
SKK |
|
25m |
54.84 |
111 |
5 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
55.08 |
184 |
6 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
56.98 |
49 |
7 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
57.29 |
166 |
8 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
57.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
54.69 |
21 |
2 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
54.05 |
76 |
3 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
53.25 |
194 |
4 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
ÖSMO SS |
|
25m |
51.63 |
94 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
52.09 |
210 |
6 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
53.98 |
181 |
7 |
Melina Pirkizri |
2003 |
AA6203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
54.42 |
40 |
8 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
54.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Ella Evers |
2004 |
AQ0604 |
SKK |
|
25m |
51.21 |
37 |
2 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
49.34 |
116 |
3 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.97 |
102 |
4 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.22 |
175 |
5 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.37 |
109 |
6 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
48.11 |
81 |
7 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
50.09 |
88 |
8 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
51.48 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
09:16 |
|