Program for Vestkyst Cup 2008
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 31, 200m Rygsvmning Herrer |
Sponsor: Murer Friis Jakobsen |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Andersen Mads | 1990 | SNDERBORG | 9079AE | 25 m | 2:17.64 | |
2 | 386 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:17.77 | |
3 | 394 | Bonnesen Sren Smidt | 1992 | SNDERBORG | 9203AD | 25 m | 2:19.60 | |
4 | 385 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 2:21.50 | |
5 | 365 | Srensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:24.76 | |
6 | 311 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 2:25.80 | |
7 | 221 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 25 m | 2:27.54 | |
8 | 220 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:28.70 | |
9 | 404 | Nissen Casper Fog | 1993 | SNDERBORG | 9313AJ | 25 m | 2:29.72 | |
10 | 469 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:33.26 | |
11 | 295 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 2:35.69 | |
12 | 65 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:36.16 | |
13 | 308 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 50 m | 2:40.37 | |
14 | 443 | Rohde Patrick | 1994 | TEMPO | 9489AD | 25 m | 2:40.46 | |
15 | 367 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 2:41.98 | |
16 | 515 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 2:42.32 | |
17 | 21 | Ludwig Kim-Lucas | 1993 | SGS HAMBUR | 25 m | 2:42.83 | ||
18 | 422 | Brigsted Esben | 1993 | TEMPO | 9307AB | 25 m | 2:48.14 | |
19 | 70 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:53.39 | |
20 | 157 | Madsen Nikolaj Junker | 1993 | HSK | 9327AL | 25 m | 2:53.55 | |
21 | 496 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 2:56.89 | |
22 | 101 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITS | 9497AA | 25 m | 2:59.20 | |
23 | 342 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 3:00.50 | |
24 | 106 | Bgebjerg Frederik | 1992 | ERRITS | 9265AG | 25 m | 3:02.12 | |
25 | 267 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:11.33 | |
26 | 214 | Tobiasen Kasper | 1993 | HOLSTEBRO | 9311AF | 25 m | 3:15.00 | |
27 | 59 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 3:16.46 | |
28 | 421 | Bredgaard Steffen | 1994 | TEMPO | 9497AK | 50 m | 3:21.74 | |
29 | 98 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITS | 9501AC | 25 m | 3:34.12 | |
30 | 484 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 3:47.30 | |
31 | 272 | Ludvigsen Mads | 1994 | ODDER | 9433AL | 25 m | ||
32 | 191 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:31.15 | EXT |
33 | 361 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:40.74 | EXT |
34 | 293 | Grnbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:50.20 | EXT |
35 | 291 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 3:01.10 | EXT |
36 | 269 | Jrgensen Steffen Mller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:14.46 | EXT |
37 | 287 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 3:16.44 | EXT |
38 | 56 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 3:19.13 | EXT |
39 | 61 | Brchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 3:20.18 | EXT |
40 | 67 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 3:20.75 | EXT |
41 | 268 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 3:36.77 | EXT |
42 | 188 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Swim Team Esbjerg |