Program for Vilunda Knatte 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 4
|
Tvling |
Vilunda Knatte 2014 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2014 |
|
|
Tvlingsort |
Upplands Vsby |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangr |
Vsby Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
09 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
Aram Soysal |
2003 |
|
SDERTLJE |
|
25m |
|
23 |
3 |
Filip Novacic |
2003 |
AQ5703 |
DANDERYD |
|
25m |
|
151 |
4 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SDERTRN |
|
25m |
|
6 |
5 |
Joachim Carlsson |
2003 |
AD7303 |
BLSTA SK |
|
25m |
|
84 |
6 |
Daniel Parsa |
2003 |
AL8503 |
JRFLLA S |
|
25m |
|
211 |
7 |
Linus Areblad |
2004 |
AI9504 |
VSBY SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
138 |
1 |
Simon Welin-Berger |
2006 |
AB6306 |
SDERTLJE |
|
25m |
|
145 |
2 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SDERTRN |
|
25m |
|
37 |
3 |
Max Eriksson |
2003 |
AG0703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:56.39 |
47 |
4 |
Calle Samelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:51.33 |
51 |
5 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:55.33 |
132 |
6 |
Rafael Pytsi |
2003 |
AL2103 |
SDERTLJE |
|
25m |
|
118 |
7 |
Daniel Agerwal |
2002 |
|
SDERTLJE |
|
25m |
|
19 |
8 |
Wilhelm Arvidsson |
2005 |
AC3705 |
DANDERYD |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
44 |
1 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:48.90 |
86 |
2 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:47.47 |
217 |
3 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VSBY SS |
|
25m |
1:42.04 |
223 |
4 |
Gabriel Derantz |
2003 |
AE4503 |
VSBY SS |
|
25m |
1:37.54 |
64 |
5 |
Pontus Gunnarsson Jonsson |
2003 |
AF3303 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:40.15 |
62 |
6 |
Oliver Ernholm |
2003 |
AO4503 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:46.81 |
226 |
7 |
Rikard Fabel |
2003 |
AE5903 |
VSBY SS |
|
50m |
1:47.61 |
286 |
8 |
Leonardo Vespertini |
2003 |
AH9503 |
VSBY SS |
|
25m |
1:48.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
114 |
1 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.41 |
121 |
2 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:31.19 |
119 |
3 |
Sebastian Jaramillo-Lopez |
2002 |
AJ7302 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:26.05 |
160 |
4 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TBY SIM |
|
25m |
1:24.44 |
7 |
5 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BLSTA SK |
|
25m |
1:25.18 |
177 |
6 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TBY SIM |
|
25m |
1:27.27 |
101 |
7 |
Axel Flykt-Rosn |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.31 |
16 |
8 |
Lucas Winberg |
2002 |
AS7102 |
BLSTA SK |
|
25m |
1:37.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
192 |
1 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TBY SIM |
|
25m |
1:22.11 |
235 |
2 |
Eric Hansson |
2002 |
AD0302 |
VSBY SS |
|
25m |
1:21.71 |
107 |
3 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:20.88 |
126 |
4 |
Erik Lw |
2003 |
AH1303 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:20.58 |
18 |
5 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:20.82 |
130 |
6 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:21.32 |
210 |
7 |
Ludvig Ahlstrm |
2002 |
AK8302 |
VSBY SS |
|
25m |
1:22.08 |
165 |
8 |
Alexander Bergstrm |
2002 |
AP2502 |
TBY SIM |
|
25m |
1:22.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
263 |
1 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VSBY SS |
|
25m |
1:19.25 |
26 |
2 |
Linus Wickstrm |
2003 |
AK8303 |
DANDERYD |
|
25m |
1:18.64 |
24 |
3 |
Douglas Reuterskild |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
1:18.20 |
270 |
4 |
Noah Rengart |
2002 |
AD1302 |
VSBY SS |
|
25m |
1:17.29 |
221 |
5 |
Isac Bschen |
2002 |
AF3102 |
VSBY SS |
|
25m |
1:17.32 |
144 |
6 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SDERTRN |
|
25m |
1:18.32 |
146 |
7 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SDERTRN |
|
25m |
1:19.10 |
157 |
8 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
1:20.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
246 |
1 |
William Lern |
2002 |
AF4102 |
VSBY SS |
|
25m |
1:14.81 |
52 |
2 |
Erik Almvret |
2002 |
AD6702 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:12.98 |
73 |
3 |
Markus Larsson |
2002 |
AD5702 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:09.72 |
63 |
4 |
Simon Frde |
2003 |
AB0303 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:08.27 |
66 |
5 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:08.86 |
106 |
6 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.19 |
75 |
7 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:13.94 |
252 |
8 |
William Mattsson |
2004 |
AA1104 |
VSBY SS |
|
25m |
1:16.57 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2014 |
Licensierad till: Vsby Simsllskap |
Utskriftstid |
14:17 |
|