Ohjelma Vilunda Knatte 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 2, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 246 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 37.68 | |
2 | 106 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 37.77 | |
3 | 157 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 38.07 | |
4 | 252 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | 39.92 | |
5 | 263 | Parsa Arian | 2002 | VÄSBY SS | AD3302 | 25 m | 39.98 | |
6 | 151 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 40.45 | |
7 | 270 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | 40.59 | |
8 | 146 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 41.46 | |
9 | 24 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 41.56 | |
10 | 126 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 41.83 | |
11 | 210 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 41.83 | |
12 | 144 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 41.95 | |
13 | 119 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 42.03 | |
14 | 101 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 42.33 | |
15 | 107 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 42.34 | |
16 | 188 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 42.85 | |
17 | 26 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 43.15 | |
18 | 130 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 43.15 | |
19 | 83 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 43.39 | |
20 | 160 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 45.28 | |
21 | 7 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 46.24 | |
22 | 16 | Winberg Lucas | 2002 | BÅLSTA SK | AS7102 | 25 m | 46.45 | |
23 | 177 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 46.68 | |
24 | 18 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 47.21 | |
25 | 147 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 47.44 | |
26 | 145 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 47.53 | |
27 | 79 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 47.61 | |
28 | 180 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 25 m | 47.63 | |
29 | 226 | Fabel Rikard | 2003 | VÄSBY SS | AE5903 | 25 m | 47.65 | |
30 | 64 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 47.80 | |
31 | 121 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 48.15 | |
32 | 114 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 48.70 | |
33 | 248 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 49.14 | |
34 | 194 | Riahi Armin | 2002 | TÄBY SIM | AP5502 | 25 m | 49.54 | |
35 | 86 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 49.67 | |
36 | 162 | Amilon Oscar | 2002 | TÄBY SIM | AH6102 | 25 m | 49.68 | |
37 | 6 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 49.73 | |
38 | 223 | Derantz Gabriel | 2003 | VÄSBY SS | AE4503 | 25 m | 50.00 | |
39 | 43 | Malmström Lukas | 2003 | GUSTAVSBER | AF5303 | 25 m | 50.77 | |
40 | 148 | Lindbom Victor | 2004 | SÖDERTÖRN | AI6704 | 25 m | 51.25 | |
41 | 84 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 51.47 | |
42 | 217 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 51.49 | |
43 | 201 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 51.74 | |
44 | 80 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 51.83 | |
45 | 211 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 52.09 | |
46 | 132 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 52.40 | |
47 | 19 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 52.55 | |
48 | 54 | Annas Gustav | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL0303 | 25 m | 53.37 | |
49 | 55 | Annas Markus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AF1704 | 25 m | 53.76 | |
50 | 286 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 25 m | 53.81 | |
51 | 94 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 54.13 | |
52 | 62 | Ernholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 54.50 | |
53 | 32 | Buda Barnabas | 2005 | GUSTAVSBER | AB9505 | 25 m | 55.96 | |
54 | 51 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 57.96 | |
55 | 44 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 58.61 | |
56 | 214 | Behnam Gabriel | 2002 | VÄSBY SS | AO3102 | 25 m | 58.75 | |
57 | 14 | Sanin Anton | 2002 | BÅLSTA SK | AO6502 | 25 m | 1:00.33 | |
58 | 272 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:02.04 | |
59 | 37 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:04.64 | |
60 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:04.65 | |
61 | 47 | Samelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:05.53 | |
62 | 23 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | ||
63 | 118 | Agerwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
64 | 122 | Edgren Alvin | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
65 | 133 | Soysal Aram | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
66 | 135 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | ||
67 | 138 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | ||
68 | 179 | Heidendahl Sebastian | 2004 | TÄBY SIM | AI8904 | 25 m | ||
69 | 199 | Strömgren Wilhelm | 2003 | TÄBY SIM | AO5703 | 25 m | ||
70 | 239 | Jeppsson Viktor | 2005 | VÄSBY SS | 25 m | |||
71 | 276 | Sundberg Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AQ2302 | 25 m | ||
72 | 279 | Svedbäck Jonathan | 2004 | VÄSBY SS | AI1904 | 25 m | ||
73 | 289 | Yilmaz Denniz | 2002 | VÄSBY SS | AU0302 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 05 mars 2014 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 13:07 |