Startliste for GP3 Jönköping
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Session 1 Saturday 26 April 2014 10.00
Event 3, 50m Breaststroke Men |
NR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
SR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
SJR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
EM: 27,80 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 123 | Tour Niklas | 1989 | SK NEPTUN | AQ3789 | 50 m | 28.87 | |
2 | 219 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 29.07 | |
3 | 261 | Koch Gulliver | 1992 | UDDEVALLA | AC7592 | 50 m | 29.12 | |
4 | 193 | Svensson Marcus | 1992 | SK TRITON | AJ3192 | 50 m | 29.14 | |
5 | 64 | Dobrescu Sebastian | 1994 | JÖNKÖPING | AC0794 | 50 m | 29.22 | |
6 | 259 | Elofsson Andreas | 1995 | UDDEVALLA | AF3995 | 50 m | 29.30 | |
7 | 277 | Johansson Erik | 1994 | NÄSSJÖ | AF0394 | 50 m | 29.53 | |
8 | 77 | Thorvaldsson Kevin | 1995 | JÖNKÖPING | AA9595 | 50 m | 29.76 | |
9 | 227 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 30.05 | |
10 | 198 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 30.21 | |
11 | 134 | Åkesson Jesper | 1988 | SK RAN | AG8788 | 50 m | 30.29 | |
12 | 34 | Kertes Viktor | 1996 | HS | AP5196 | 50 m | 30.38 | |
13 | 262 | Koch Noa | 1996 | UDDEVALLA | AA0396 | 50 m | 30.77 | |
14 | 205 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 30.97 | |
15 | 170 | Dzihic Benjamin | 1997 | SUNDSVALL | AO0397 | 50 m | 31.14 | |
16 | 4 | Lidbacken Tobias | 1991 | ANDERSTORP | AT9991 | 50 m | 31.44 | |
17 | 9 | Hammarlund Emil | 1995 | ELFSBORG | AT1195 | 50 m | 31.50 | |
18 | 106 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 31.58 | |
19 | 136 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 31.63 | |
20 | 42 | Schippert Otto | 1996 | HS | AG7996 | 50 m | 31.67 | |
21 | 87 | Persson Martin | 1992 | KUNGSBACKA | AC2792 | 50 m | 31.80 | |
22 | 226 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 50 m | 31.87 | |
23 | 168 | Lindholm Pontus | 1994 | STRÄNGNÄS | AQ7194 | 50 m | 31.90 | |
24 | 11 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 50 m | 32.08 | |
25 | 204 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 32.16 | |
26 | 195 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 50 m | 32.27 | |
27 | 154 | Lindberg Benjamin | 1995 | SKELLEFTEÅ | AJ6195 | 50 m | 32.56 | |
28 | 8 | Engfors-Nyqvist Sebastian | 1996 | ELFSBORG | AB9996 | 50 m | 32.58 | |
29 | 169 | Ny Hampus | 1990 | STRÄNGNÄS | AP1190 | 50 m | 32.69 | |
30 | 26 | Andersson Axel | 1996 | HS | AH7796 | 50 m | 32.85 | |
31 | 25 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 33.04 | |
32 | 214 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 35.78 | |
Generated by WinGrodan 1.22.11 | Print Date | 11 April 2014 |
Licensed to: Svenska Simförbundet | Print Time | 14:11 |