Program för GP3 Jönköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Event 30, 1500m Freestyle Men |
NR: Pal Joensen (1990) 14:46.33 2011-07-31 |
SR: Stefan Persson (1967) 15:17.01 1987-08-23 |
SJR: Anders Holmertz (1968) 15:29.09 1986-07-06 |
EM: 15:32,81 EJM: 15:43,90/15:58,04 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 10 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 50 m | 15:43.20 | |
2 | 2 | Bjørlykke Ole Martin | 1996 | Aalesund | 50 m | 15:52.83 | ||
3 | 114 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 15:57.94 | |
4 | 108 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 50 m | 16:10.90 | |
5 | 266 | Wanna Simon | 1996 | UDDEVALLA | AD3996 | 50 m | 16:13.33 | |
6 | 79 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 50 m | 16:13.99 | |
7 | 70 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 16:14.97 | |
8 | 132 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 16:19.53 | |
9 | 39 | Plato Simon | 1993 | HS | AO6993 | 50 m | 16:25.76 | |
10 | 237 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 16:26.55 | |
11 | 241 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 16:31.01 | |
12 | 175 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 16:32.48 | |
13 | 28 | Faberling Anton | 1994 | HS | AJ3794 | 50 m | 16:36.67 | |
14 | 61 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 16:41.30 | |
15 | 90 | Hildesson Johan | 1992 | KUNGÄLV | AK2592 | 50 m | 16:46.79 | |
16 | 68 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 16:47.41 | |
17 | 265 | Svensson Jesper | 1990 | UDDEVALLA | AP6390 | 50 m | 16:48.21 | |
18 | 102 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 16:54.56 | |
19 | 238 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 50 m | 17:04.12 | |
20 | 148 | Schariot Jakob | 1995 | S 02 | AH6795 | 50 m | 17:04.85 | |
21 | 267 | Christensen Cebastian | 1998 | TRELLEBORG | AE7798 | 50 m | 17:08.44 | |
22 | 216 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 50 m | 17:08.48 | |
23 | 271 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 50 m | 17:11.12 | |
24 | 23 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 50 m | 17:22.55 | |
25 | 149 | Sköld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 50 m | 17:23.08 | |
26 | 274 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 17:30.96 | |
27 | 6 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 50 m | 17:34.91 | |
28 | 159 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 17:35.60 | |
29 | 210 | Wikström Isak | 1999 | UMEÅ SS | AJ3199 | 50 m | 17:41.17 | |
30 | 276 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 17:45.67 | |
31 | 275 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 18:16.82 | |
Generated by WinGrodan 1.22.11 | Print Date | 11 April 2014 |
Licensed to: Svenska Simförbundet | Print Time | 14:11 |