2019-08-20   20:42:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Miniracet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  39.46   
118  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  39.90   
134  Muzito Gloria  2002  SUNDSVALL  BO6202  25 m  40.65   
222  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  44.37   
18  Genberg Alva  2002  HUDIKSVALL  AN4602  25 m  45.39   
167  Öberg Alice  2003  SUNDSVALL  AN2803  25 m  45.41   
239  Vedman Ebba  2002  Ö-VIKS ASS  BB3402  25 m  46.57   
138  Norlin Emma  2002  SUNDSVALL  AF9602  25 m  46.71   
147  Sahlin Hanna  2003  SUNDSVALL  AS5403  25 m  46.93   
10  235  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  47.05   
11  82  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  47.72   
12  194  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  48.15   
13  98  Wilson Ella  2002  NJURUNDA  AE6602  25 m  48.38   
14  154  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  48.53   
15  232  Hallén Karin  2002  Ö-VIKS ASS  BD6402  25 m  49.23   
16  197  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  49.24   
17  186  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  49.81   
18  169  Öberg Emma  2003  SUNDSVALL  AH4603  25 m  50.65   
19  193  Evander Saga  2002  UMEÅ SS  AO3802  25 m  51.14   
20  236  Lideskog Agnes  2002  Ö-VIKS ASS  BB8202  25 m  51.37   
21  182  Olavi Tindra  2003  TIMRÅ SK  AH6403  25 m  51.44   
22  284  Hallgren Alice  2003  TIMRÅ SK  AW8403  25 m  51.49   
23  166  Wiborg Tilde  2003  SUNDSVALL  AW3603  25 m  51.57   
24  105  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  51.59   
25  163  Wallner Thyra  2002  SUNDSVALL  AK1402  25 m  51.68   
26  221  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  51.89   
27  242  Blücher Greta  2003  SK ÄGIR  AG1403  50 m  52.63   
28  114  Qvist Felicia  2002  SOLLEFTEÅ  AX7202  25 m  52.79   
29  185  Åkerlund Emma  2003  TIMRÅ SK  AB6403  25 m  53.05   
30  29  Björlin Line  2003  HÄRNÖSAND  BB9603  25 m  53.08   
31  43  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  53.23   
32  205  Konradsson Emilia  2002  UMEÅ SS  AH3802  25 m  53.25   
33  30  Bostedt Maja  2003  HÄRNÖSAND  AP6603  25 m  53.65   
34  202  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AK3403  25 m  53.86   
35  259  Skylare Berglöf Anna  2003  SK ÄGIR  AY2603  25 m  54.08   
36  47  Sellgren Mette  2003  HÄRNÖSAND  BB3803  25 m  54.53   
37  77  Fahlgren Wilma  2003  NJURUNDA  AK8803  25 m  55.09   
38  161  Tubbin Felicia  2003  SUNDSVALL  BK3203  25 m  55.29   
39  96  Svedberg Malva  2003  NJURUNDA  AH3603  25 m  56.29   
40  203  Hultén Hanna  2002  UMEÅ SS  AP3802  25 m  56.40   
41  195  Georgsson Embla  2002  UMEÅ SS  BJ2602  25 m  56.62   
42  126  Hamberg Emilia  2002  SUNDSVALL  AB0602  25 m  58.46   
43  70  Elfström Levina  2003  MATFORS SS  AN8403  25 m  58.64   
44  85  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  58.64   
45  178  Carlzén Emelie  2003  TIMRÅ SK  BB1203  25 m  58.94   
46  68  de la Rosée Isabelle  2002  MATFORS SS  BB1202  25 m  58.97   
47  33  Heed Nicolina  2002  HÄRNÖSAND  BL9602  25 m  59.00   
48  32  Gustafsson Ida  2002  HÄRNÖSAND  AX4402  25 m  59.09   
49  285  Lundgren Elsa  2003  MATFORS SS  BB9203  25 m  59.19   
50  201  Hansson Nelly  2002  UMEÅ SS  BN2602  25 m  59.64   
51  234  Josefsson Amelie  2002  Ö-VIKS ASS  AW9802  50 m  59.99   
52  92  Rolandsen Tyra  2003  NJURUNDA  AH6603  25 m  1:00.25   
53  211  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:00.48   
54  198  Gustafsson Astrid  2003  UMEÅ SS  AV9603  25 m  1:01.13   
55  243  Boije Sofia  2003  SK ÄGIR  BC2803  50 m  1:03.07   
56  181  Ljung Klara  2003  TIMRÅ SK  BF7803  25 m  1:05.89   
57  57  Hälldin Dahlberg Tindra  2003  KRAMFORS  AN5603  25 m  1:07.72   
58  90  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  50 m  1:11.06   
59  35  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  1:12.30   
60  11  Moberg Cornelia  2003  HÄRJEDALEN  BE7603  25 m     
61  41  Molina Eriele  2002  HÄRNÖSAND  AZ7202  25 m     
62  65  Thylander Daniella  2003  KRAMFORS  BM8203  25 m     
63  74  Byberg Julia  2003  NJURUNDA  AS8803  25 m     
64  142  Pasanen Angelina  2003  SUNDSVALL  BK2203  25 m     
65  144  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m     
66  218  Semb Alva  2003  UMEÅ SS  AH3803  25 m     
67  244  Brynger Lovisa  2003  SK ÄGIR  BM1203  25 m     
68  251  Lundberg Yannis  2002  SK ÄGIR  BP7602  25 m     
69  257  Rådström Hanna  2003  SK ÄGIR  BM7203  25 m     
70  263  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  22 mars 2014 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner