2019-08-20   21:31:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Miniracet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

31_S
Gren 31, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Muzito Gloria  2002  SUNDSVALL  BO6202  25 m  31.35   
118  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  32.17   
160  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  32.59   
222  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  32.63   
235  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  34.88   
82  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  35.35   
138  Norlin Emma  2002  SUNDSVALL  AF9602  25 m  35.96   
239  Vedman Ebba  2002  Ö-VIKS ASS  BB3402  25 m  36.00   
147  Sahlin Hanna  2003  SUNDSVALL  AS5403  25 m  36.03   
10  105  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  37.16   
11  205  Konradsson Emilia  2002  UMEÅ SS  AH3802  25 m  37.22   
12  163  Wallner Thyra  2002  SUNDSVALL  AK1402  25 m  37.44   
13  154  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  37.51   
14  43  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  37.81   
15  169  Öberg Emma  2003  SUNDSVALL  AH4603  25 m  38.18   
16  18  Genberg Alva  2002  HUDIKSVALL  AN4602  25 m  38.23   
17  114  Qvist Felicia  2002  SOLLEFTEÅ  AX7202  25 m  38.33   
18  194  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  38.65   
19  221  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  38.73   
20  197  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  38.80   
21  77  Fahlgren Wilma  2003  NJURUNDA  AK8803  25 m  38.82   
22  232  Hallén Karin  2002  Ö-VIKS ASS  BD6402  25 m  39.43   
23  182  Olavi Tindra  2003  TIMRÅ SK  AH6403  25 m  39.51   
24  98  Wilson Ella  2002  NJURUNDA  AE6602  25 m  40.09   
25  259  Skylare Berglöf Anna  2003  SK ÄGIR  AY2603  25 m  40.25   
26  96  Svedberg Malva  2003  NJURUNDA  AH3603  25 m  40.38   
27  193  Evander Saga  2002  UMEÅ SS  AO3802  25 m  40.46   
28  242  Blücher Greta  2003  SK ÄGIR  AG1403  50 m  40.97   
29  167  Öberg Alice  2003  SUNDSVALL  AN2803  25 m  41.03   
30  236  Lideskog Agnes  2002  Ö-VIKS ASS  BB8202  25 m  41.71   
31  202  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AK3403  25 m  41.95   
32  203  Hultén Hanna  2002  UMEÅ SS  AP3802  25 m  42.33   
33  85  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  42.45   
34  243  Boije Sofia  2003  SK ÄGIR  BC2803  25 m  42.56   
35  186  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  42.90   
36  166  Wiborg Tilde  2003  SUNDSVALL  AW3603  25 m  43.05   
37  126  Hamberg Emilia  2002  SUNDSVALL  AB0602  25 m  43.20   
38  185  Åkerlund Emma  2003  TIMRÅ SK  AB6403  25 m  43.74   
39  178  Carlzén Emelie  2003  TIMRÅ SK  BB1203  25 m  44.07   
40  68  de la Rosée Isabelle  2002  MATFORS SS  BB1202  25 m  44.10   
41  33  Heed Nicolina  2002  HÄRNÖSAND  BL9602  25 m  44.13   
42  211  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  44.15   
43  70  Elfström Levina  2003  MATFORS SS  AN8403  25 m  44.19   
44  92  Rolandsen Tyra  2003  NJURUNDA  AH6603  25 m  45.78   
45  201  Hansson Nelly  2002  UMEÅ SS  BN2602  25 m  45.80   
46  47  Sellgren Mette  2003  HÄRNÖSAND  BB3803  25 m  46.30   
47  30  Bostedt Maja  2003  HÄRNÖSAND  AP6603  25 m  46.53   
48  32  Gustafsson Ida  2002  HÄRNÖSAND  AX4402  25 m  46.55   
49  165  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  48.21   
50  284  Hallgren Alice  2003  TIMRÅ SK  AW8403  25 m  48.58   
51  198  Gustafsson Astrid  2003  UMEÅ SS  AV9603  25 m  48.82   
52  195  Georgsson Embla  2002  UMEÅ SS  BJ2602  25 m  50.23   
53  218  Semb Alva  2003  UMEÅ SS  AH3803  25 m  51.82   
54  234  Josefsson Amelie  2002  Ö-VIKS ASS  AW9802  50 m  52.14   
55  285  Lundgren Elsa  2003  MATFORS SS  BB9203  25 m  52.45   
56  90  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  50 m  53.30   
57  29  Björlin Line  2003  HÄRNÖSAND  BB9603  25 m  54.06   
58  41  Molina Eriele  2002  HÄRNÖSAND  AZ7202  25 m  57.13   
59  35  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  58.53   
60  48  Såthe Cornelia  2002  HÄRNÖSAND  AP3402  25 m  1:02.80   
61  181  Ljung Klara  2003  TIMRÅ SK  BF7803  25 m  1:04.19   
62  11  Moberg Cornelia  2003  HÄRJEDALEN  BE7603  25 m     
63  74  Byberg Julia  2003  NJURUNDA  AS8803  25 m     
64  142  Pasanen Angelina  2003  SUNDSVALL  BK2203  25 m     
65  144  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m     
66  251  Lundberg Yannis  2002  SK ÄGIR  BP7602  25 m     
67  257  Rådström Hanna  2003  SK ÄGIR  BM7203  25 m     
68  263  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  22 mars 2014 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner