2019-08-18   19:56:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Miniracet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
143  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  25 m  1:04.04   
196  Granström Thea  2000  UMEÅ SS  AJ5200  25 m  1:06.04   
132  Mannela Sofia  2001  SUNDSVALL  AC9201  25 m  1:07.28   
170  Öberg Hanna  2000  SUNDSVALL  AC6400  25 m  1:07.31   
230  Arnlund Linn  2000  Ö-VIKS ASS  AM5800  25 m  1:07.99   
282  Balkerud Tuva  2001  NJURUNDA  AF3801  25 m  1:08.12   
135  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  1:08.42   
52  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  1:08.54   
231  Boström Emelia  2000  Ö-VIKS ASS  AT9899  25 m  1:09.92   
10  45  Pettersson Ella  2001  HÄRNÖSAND  AF8201  25 m  1:10.50   
11  123  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  1:10.82   
12  88  Näslund Ellen  2000  NJURUNDA  AC4400  25 m  1:12.20   
13  137  Nordin Jessica  2000  SUNDSVALL  AC3600  25 m  1:13.36   
14  153  Strandberg Ellen  2001  SUNDSVALL  AC8201  25 m  1:14.88   
15  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  1:16.02   
16  78  Forslund Tilde  2000  NJURUNDA  BL7400  25 m  1:16.42   
17  42  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:16.83   
18  261  Skårstedt Hanna  2001  SK ÄGIR  AT3601  25 m  1:19.91   
19  60  Milz Johanna  2000  KRAMFORS  BH0400  25 m  1:20.25   
20  184  Åkerlund Elin  2000  TIMRÅ SK  AG3200  25 m  1:20.37   
21  19  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  1:20.99   
22  34  Jonsson Emelie  2000  HÄRNÖSAND  BK0800  25 m  1:22.62   
23  102  Carlsson Tilde  2001  SOLLEFTEÅ  AU2601  25 m  1:22.85   
24  63  Sjölund Elin  2000  KRAMFORS  AT8800  25 m  1:23.05   
25  44  Persson Sara  2001  HÄRNÖSAND  BI9201  25 m  1:25.10   
26  233  Henriksson Wilma  2001  Ö-VIKS ASS  BM9601  25 m  1:25.16   
27  72  Evertsson Linnea  2001  MATFORS SS  AK0601  25 m  1:27.61   
28  125  Fröjd Anna  2001  SUNDSVALL  AF8801  25 m  1:27.92   
29  24  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  1:32.31   
30  61  Olli Emma  2000  KRAMFORS  BN8200  25 m  1:35.84   
31  56  Henriksson Therese  2000  KRAMFORS  AT9800  25 m  1:36.77   
32  183  Schön Tinnerholm Moa  2001  TIMRÅ SK  BI3201  25 m  1:37.82   
33  37  Kranenbarg Femke  2000  HÄRNÖSAND  AT2400  50 m  1:41.35   
34  36  Karlsson Miranda  2001  HÄRNÖSAND  BQ2401  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  22 mars 2014 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner