2019-08-20   20:42:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Miniracet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 31
Heatlista 
 
  Tävling  Miniracet    Utskriftsdatum  23 mars 2014   
  Tävlingsort  Härnösandf    Utskriftstid  15:33   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 mars 2014         
 
 
 
Gren 31, 50m Frisim Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
74  Julia Byberg  2003  AS8803  NJURUNDA    25m   
11  Cornelia Moberg  2003  BE7603  HÄRJEDALEN    25m   
263  Ella Wallinder  2003  BM0403  SK ÄGIR    25m   
144  Nathalie Pettersson  2002  BP4602  SUNDSVALL    25m   
257  Hanna Rådström  2003  BM7203  SK ÄGIR    25m   
306  Tilde Ahlmrousu  2003    UMEÅ SS    25m   
299  Anna Eby  2003  Bi3803  SK ÄGIR    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
251  Yannis Lundberg  2002  BP7602  SK ÄGIR    25m   
181  Klara Ljung  2003  BF7803  TIMRÅ SK    25m  1:04.19 
41  Eriele Molina  2002  AZ7202  HÄRNÖSAND    25m  57.13 
90  Saga Persson  2003  AI1203  NJURUNDA    50m  53.30 
29  Line Björlin  2003  BB9603  HÄRNÖSAND    25m  54.06 
48  Cornelia Såthe  2002  AP3402  HÄRNÖSAND    25m  1:02.80 
142  Angelina Pasanen  2003  BK2203  SUNDSVALL    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
285  Elsa Lundgren  2003  BB9203  MATFORS SS    25m  52.45 
218  Alva Semb  2003  AH3803  UMEÅ SS    25m  51.82 
284  Alice Hallgren  2003  AW8403  TIMRÅ SK    25m  48.58 
32  Ida Gustafsson  2002  AX4402  HÄRNÖSAND    25m  46.55 
165  Petra Wennberg  2002  BL6602  SUNDSVALL    25m  48.21 
195  Embla Georgsson  2002  BJ2602  UMEÅ SS    25m  50.23 
234  Amelie Josefsson  2002  AW9802  Ö-VIKS ASS    50m  52.14 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Maja Bostedt  2003  AP6603  HÄRNÖSAND    25m  46.53 
201  Nelly Hansson  2002  BN2602  UMEÅ SS    25m  45.80 
70  Levina Elfström  2003  AN8403  MATFORS SS    25m  44.19 
33  Nicolina Heed  2002  BL9602  HÄRNÖSAND    25m  44.13 
211  Emelie Ohlin  2003  AV2803  UMEÅ SS    25m  44.15 
92  Tyra Rolandsen  2003  AH6603  NJURUNDA    25m  45.78 
47  Mette Sellgren  2003  BB3803  HÄRNÖSAND    25m  46.30 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
185  Emma Åkerlund  2003  AB6403  TIMRÅ SK    25m  43.74 
166  Tilde Wiborg  2003  AW3603  SUNDSVALL    25m  43.05 
243  Sofia Boije  2003  BC2803  SK ÄGIR    25m  42.56 
203  Hanna Hultén  2002  AP3802  UMEÅ SS    25m  42.33 
85  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    25m  42.45 
186  Cornelia Åström  2002  BE5802  TIMRÅ SK    25m  42.90 
126  Emilia Hamberg  2002  AB0602  SUNDSVALL    25m  43.20 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Ella Hietala  2003  AK3403  UMEÅ SS    25m  41.95 
96  Malva Svedberg  2003  AH3603  NJURUNDA    25m  40.38 
98  Ella Wilson  2002  AE6602  NJURUNDA    25m  40.09 
232  Karin Hallén  2002  BD6402  Ö-VIKS ASS    25m  39.43 
182  Tindra Olavi  2003  AH6403  TIMRÅ SK    25m  39.51 
259  Anna Skylare Berglöf  2003  AY2603  SK ÄGIR    25m  40.25 
193  Saga Evander  2002  AO3802  UMEÅ SS    25m  40.46 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Wilma Fahlgren  2003  AK8803  NJURUNDA    25m  38.82 
221  Isolde Svedjeland  2002  AL3202  UMEÅ SS    25m  38.73 
114  Felicia Qvist  2002  AX7202  SOLLEFTEÅ    25m  38.33 
169  Emma Öberg  2003  AH4603  SUNDSVALL    25m  38.18 
18  Alva Genberg  2002  AN4602  HUDIKSVALL    25m  38.23 
194  Hedda Ferm  2002  AH4802  UMEÅ SS    25m  38.65 
197  Agnes Gustafsson  2003  AJ1803  UMEÅ SS    25m  38.80 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Johanna Persson  2003  BB4803  HÄRNÖSAND    25m  37.81 
163  Thyra Wallner  2002  AK1402  SUNDSVALL    25m  37.44 
105  Isa Forsberg  2002  BB5202  SOLLEFTEÅ    25m  37.16 
239  Ebba Vedman  2002  BB3402  Ö-VIKS ASS    25m  36.00 
147  Hanna Sahlin  2003  AS5403  SUNDSVALL    25m  36.03 
205  Emilia Konradsson  2002  AH3802  UMEÅ SS    25m  37.22 
154  Melina Sundström  2002  AP8202  SUNDSVALL    25m  37.51 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
138  Emma Norlin  2002  AF9602  SUNDSVALL    25m  35.96 
235  Elina Lehtinen  2003  AN7603  Ö-VIKS ASS    25m  34.88 
160  Sofie Tolf  2002  AN1402  SUNDSVALL    25m  32.59 
134  Gloria Muzito  2002  BO6202  SUNDSVALL    25m  31.35 
118  Elise Öberg  2002  AE8402  SOLLEFTEÅ    25m  32.17 
222  Ingrid Sälg  2002  AH1802  UMEÅ SS    25m  32.63 
82  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  35.35 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  23 mars 2014 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  15:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner