Program för Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:12.43 | |
2 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:13.60 | |
3 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:15.36 | |
4 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:16.35 | |
5 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.98 | |
6 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:19.04 | |
7 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:19.15 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:19.23 | |
9 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:19.46 | |
10 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:19.50 | |
11 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:19.67 | |
12 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:20.09 | |
13 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:21.55 | |
14 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:21.94 | |
15 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:22.77 | |
16 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:23.31 | |
17 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:23.53 | |
18 | 8 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 2:24.50 | |
19 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:24.70 | |
20 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:25.14 | |
21 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:25.94 | |
22 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:26.28 | |
23 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 2:26.43 | |
24 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:26.71 | |
25 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:27.03 | |
26 | 240 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:27.32 | |
27 | 251 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:27.59 | |
28 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:27.59 | |
29 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:27.97 | |
30 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:28.83 | |
31 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:29.86 | |
32 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:29.89 | |
33 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:30.51 | |
34 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:30.96 | |
35 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:31.03 | |
36 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:31.10 | |
37 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:31.17 | |
38 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:31.33 | |
39 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:32.09 | |
40 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 2:32.65 | |
41 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:32.93 | |
42 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:33.41 | |
43 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:33.43 | |
44 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:34.09 | |
45 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:34.09 | |
46 | 87 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:34.25 | |
47 | 317 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:34.93 | |
48 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:35.17 | |
49 | 53 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:35.67 | |
50 | 29 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:35.77 | |
51 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:35.95 | |
52 | 100 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:36.62 | |
53 | 309 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 2:37.02 | |
54 | 89 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:39.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |