Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:07.87 | |
2 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:08.19 | |
3 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:10.60 | |
4 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:13.88 | |
5 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:14.81 | |
6 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:19.55 | |
7 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:21.83 | |
8 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:23.34 | |
9 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:23.94 | |
10 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:24.59 | |
11 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:24.90 | |
12 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 2:25.06 | |
13 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:27.44 | |
14 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:27.68 | |
15 | 91 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:27.73 | |
16 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:27.81 | |
17 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:28.11 | |
18 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:28.42 | |
19 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:28.75 | |
20 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:28.75 | |
21 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:29.41 | |
22 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 2:29.87 | |
23 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:30.09 | |
24 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:32.57 | |
25 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:33.67 | |
26 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:33.90 | |
27 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:34.78 | |
28 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:37.47 | |
29 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:37.98 | |
30 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:37.99 | |
31 | 317 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:44.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |