2019-08-18   19:21:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

32_S
Gren 32, 100m Frisim Dam S5-S14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
105  Lindberg Pernilla  S 02  S14  25 m  1:04.05   
72  Watz Lina  KARLSTAD  S10  25 m  1:05.70   
85  Reichard Maja  SPÅRVÄGEN  S11  25 m  1:12.69   
Jönsson Malin  1988  FIFH  S10  25 m  1:13.71   
74  Bäckman Linnea  SOLENS IF  S14  25 m  1:14.79   
138  Bergmann Bara  ÖSP  S14  25 m  1:19.63   
23  Sjöstrand Edith  VARBERG HI  S14  25 m  1:26.63   
122  Björg Björnsdottir Thelma  IFR  S6  25 m  1:27.14   
118  Hansen Susan  RINGSTED  S14  25 m  1:29.33   
10  110  Robertsson Rose-Marie  VARBERG HI  S14  25 m  1:29.89   
11  128  Söderholm Ylva  SOLENS IF  S14  25 m  1:30.93   
12  58  Hasselryd Johanna  SOLENS IF  S14  25 m  1:33.93   
13  59  Wennberg Johanna  MASS  S9  25 m  1:38.88   
14  150  Andersson Wulf Ida  FIFH  S6  25 m  1:40.59   
15  56  Göransson Joanna  FHSS  S14  25 m  1:41.18   
16  25  Andersson Elin  FHSS  S14  25 m  1:42.64   
17  127  Färdig Vanja  NACKA HIF  S14  25 m  1:43.17   
18  88  Carlsson Maria  NJURUNDA  S14  25 m  1:43.28   
19  139  Geirmundsdottir Elin Hrefna  ÖSP  S14  25 m  1:47.93   
20  64  Busk Josefine  SÖDERTÄLJE  S14  25 m  1:48.46   
21  Kramer Agnes  TRE HJÄRTA  S6  25 m  1:48.60   
22  73  Björg Linda  NES  S7  25 m  1:55.67   
23  136  Valsdottir Ina  ÖSP  S14  25 m  1:56.34   
24  126  Aevarsdottir Unnur H  NES  S14  25 m  1:56.70   
25  42  Göransson Hanna  FHSS  S14  25 m  2:00.09   
26  140  Gunnarsdottir Heidrun Eva  ÖSP  S14  25 m  2:03.45   
27  135  Vilhjalmsdottir Inga Björk  ÖSP  S14  25 m  2:03.63   
28  67  Nässlander-Cruz Katrina  NACKA HIF  S6  25 m  2:04.03   
29  117  Gustafsson Stina  VARBERG HI  S14  25 m  2:04.19   
30  115  Sigurdardottir Sonja  IFR  S5  25 m  2:07.45   
31  134  Sigurdardottir Hildur  ÖSP  S14  25 m  2:11.23   
32  48  Brandt Ida  VARBERG HI  S14  25 m  2:41.55   
33  83  Grahm Maja  ÖSA  S6  25 m  2:53.59   
34  137  Aradottir Rakel  ÖSP  S14  25 m  3:00.43   
35  50  Hocanin Isabelle  ÖSA  S5  25 m  3:08.78   
36  Bengtsson Anna-Maria  MASS  K4  25 m     
37  30  Idesjö Emma  NACKA HIF  S10  25 m     
38  37  Kritz Filippa  NACKA HIF  S10  25 m     
39  49  Kaarahmetovic Irma  SÖDERTÄLJE  S14  25 m     
40  77  Sjölin Lisa  MASS  S14  25 m     
41  103  Ahlström Nora  SÖDERTÄLJE  S14  25 m     
42  114  Djelic Slavica  SVE  S5  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  05 februari 2014 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  03:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner