Program för Vinterneptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
11 - 12 år |
1 | 141 | Johansson Sebastian | 2003 | SK NEPTUN | AD0903 | 25 m | 1:35.38 | |
2 | 381 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:38.95 | |
3 | 95 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 1:41.28 | |
4 | 325 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:43.60 | |
5 | 138 | Johansson Erik | 2002 | SK NEPTUN | AL6302 | 25 m | 1:46.88 | |
6 | 364 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:48.00 | |
7 | 51 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:49.15 | |
8 | 320 | Amilon Oscar | 2002 | TÄBY SIM | AH6102 | 25 m | 1:50.26 | |
9 | 45 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:51.78 | |
10 | 130 | Herrmann Leo | 2002 | SK NEPTUN | AN0902 | 25 m | 1:52.06 | |
11 | 54 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:52.67 | |
12 | 377 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:54.16 | |
13 | 379 | Riahi Armin | 2002 | TÄBY SIM | AP5502 | 25 m | 1:56.91 | |
14 | 108 | Cinotti Antonio | 2002 | SK NEPTUN | AS7902 | 25 m | 2:02.11 | |
15 | 10 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 2:05.07 | |
16 | 199 | Varon Boldyrev Niclas | 2002 | SK NEPTUN | AN6902 | 25 m | 2:11.22 | |
17 | 17 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | ||
18 | 18 | Heido Gabriel | 2002 | BOTK-RÖNN | AT2302 | 25 m | ||
19 | 22 | Housepian David | 2003 | BOTK-RÖNN | AO3303 | 25 m | ||
20 | 34 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | ||
21 | 52 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | ||
22 | 73 | Bradford Flynn | 2002 | LIDINGÖ SK | AS6902 | 25 m | ||
23 | 147 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | ||
24 | 161 | Lundströmer Hugo | 2003 | SK NEPTUN | AI8903 | 25 m | ||
25 | 169 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | ||
26 | 174 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | ||
27 | 180 | Rehn Rasmus | 2003 | SK NEPTUN | AI3903 | 25 m | ||
28 | 183 | Seidevall Albin | 2003 | SK NEPTUN | AI2903 | 25 m | ||
29 | 192 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 25 m | ||
30 | 198 | Varon Boldyrev Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AI5903 | 25 m | ||
31 | 235 | Fahlin Hannes | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS8902 | 25 m | ||
32 | 259 | Käll Oskar | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9902 | 25 m | ||
33 | 342 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | ||
34 | 382 | RUne Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | ||
35 | 389 | Strömgren Wilhelm | 2003 | TÄBY SIM | AO5703 | 25 m | ||
36 | 398 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | ||
37 | 429 | Adler Felix | 2002 | SK NEPTUN | at6702 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 01 februari 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 13:15 |