Program för UGP 2 - Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 15.00
Gren 12, 400m Frisim Damer |
Sponsor: Furulunds Måleri |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 98 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 4:39.00 | |
2 | 136 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 4:43.81 | |
3 | 156 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 4:44.43 | |
4 | 58 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 4:47.52 | |
5 | 22 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 4:51.45 | |
6 | 21 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 4:55.20 | |
7 | 142 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 4:57.83 | |
8 | 143 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 4:59.70 | |
9 | 57 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 5:00.68 | |
10 | 137 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 5:02.98 | |
11 | 59 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 5:08.42 | |
12 | 146 | Persson Ebba | 1997 | SS DELFIN | AF4497 | 25 m | 5:12.11 | |
13 | 94 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 5:12.29 | |
14 | 124 | Jöhncke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | BM6299 | 25 m | 5:13.50 | |
15 | 84 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 5:15.28 | |
16 | 76 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 5:21.59 | |
17 | 132 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 25 m | 5:23.75 | |
18 | 83 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 25 m | 5:30.57 | |
19 | 62 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 5:32.20 | |
20 | 69 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 5:33.30 | |
21 | 25 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 5:42.72 | |
22 | 61 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 5:44.12 | |
23 | 64 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 5:51.43 | |
24 | 129 | Taman Frida | 2001 | HÖGANÄS SS | AD8401 | 25 m | 5:53.18 | |
25 | 65 | Lundius Hanna | 2001 | LANDSKRONA | BI7201 | 25 m | 6:00.46 | |
26 | 66 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 6:03.27 | |
27 | 56 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 50 m | 6:09.52 | |
28 | 43 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 6:21.47 | |
29 | 150 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 6:28.47 | |
30 | 67 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 6:36.08 | |
31 | 93 | Nilsson Emely | 2001 | ESLÖVS SS | AG8201 | 25 m | 6:46.17 | |
32 | 60 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | ||
33 | 63 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | ||
34 | 68 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | ||
35 | 86 | Andersson Amanda Lindahl | 2002 | ESLÖVS SS | BC9202 | 25 m | ||
36 | 107 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | ||
37 | 112 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | ||
38 | 117 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | ||
39 | 131 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | ||
40 | 144 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 08 mars 2014 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 10:10 |