Startliste for Scandic Syd Cup feb 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Mr & Mrs Gantbutiken ÖSD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 80 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 25 m | 58.83 | |
2 | 136 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 1:07.67 | |
3 | 110 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:11.73 | |
4 | 14 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:13.16 | |
5 | 152 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 1:13.61 | |
6 | 106 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:18.83 | |
7 | 170 | Bonnedahl Johan | 1997 | UMEÅ SS | AQ1597 | 25 m | 1:18.97 | |
8 | 11 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 1:19.65 | |
9 | 1 | Lindgren Anton | 1996 | BURTRÄSK | AE4396 | 25 m | 1:19.95 | |
10 | 27 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 25 m | 1:21.24 | |
11 | 16 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 1:21.60 | |
12 | 36 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 1:23.14 | |
13 | 271 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 25 m | 1:25.19 | |
14 | 68 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 25 m | 1:25.56 | |
15 | 229 | Sandin Alexander | 2000 | SK ÄGIR | AD4900 | 25 m | 1:26.18 | |
16 | 138 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 25 m | 1:26.97 | |
17 | 107 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:27.77 | |
18 | 25 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:29.19 | |
19 | 2 | Lindgren Joel | 1999 | BURTRÄSK | AB5599 | 25 m | 1:29.46 | |
20 | 99 | Bernås Östrand Viktor | 2000 | SÖDERTÖRN | AU3900 | 25 m | 1:30.21 | |
21 | 137 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 1:32.03 | |
22 | 204 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | AP4101 | 25 m | 1:32.37 | |
23 | 102 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:35.86 | |
24 | 112 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:36.78 | |
25 | 207 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 25 m | 1:36.83 | |
26 | 120 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:36.95 | |
27 | 35 | Svalberg Anton | 2001 | NJURUNDA | AD3101 | 25 m | 1:37.24 | |
28 | 76 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 1:40.88 | |
29 | 179 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 1:40.90 | |
30 | 84 | Svedin Ludwig | 2004 | SUNDSVALL | AD7104 | 25 m | 1:41.67 | |
31 | 216 | Lundgren Simon | 2001 | SK ÄGIR | AL0501 | 25 m | 1:52.72 | |
32 | 169 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 1:53.36 | |
33 | 215 | Krogstad Ando | 2000 | SK ÄGIR | AR2900 | 25 m | 1:55.28 | |
34 | 111 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 1:55.64 | |
35 | 174 | Hadrous Wael | 2004 | UMEÅ SS | AA1504 | 25 m | 1:55.89 | |
36 | 26 | Dahlgren Emil | 2002 | NJURUNDA | AE1702 | 25 m | 2:05.35 | |
37 | 201 | Blucher Holger | 2004 | SK ÄGIR | AF5104 | 25 m | 2:08.65 | |
38 | 118 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | ||
39 | 129 | Lindbom Victor | 2004 | SÖDERTÖRN | AI6704 | 25 m | ||
40 | 148 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | ||
41 | 236 | Svärd Viktor | 2005 | SK ÄGIR | AC8305 | 25 m | ||
42 | 242 | Brattmyr Martin | 1988 | IKSU | AR6188 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 22 februari 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ägir | Utskriftstid | 08:00 |