Program for NUSS yngre
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
NUSS Yngre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
07:24 |
|
|
Arrangör |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 38, 100m Frisim FL 12 |
Finaler (4) |
NR: Céline Bertrand 1995 Karlsborgs 01:03.11 år 2007 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:17.33 |
132 |
2 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:16.20 |
101 |
3 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:15.10 |
335 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.94 |
329 |
5 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.56 |
312 |
6 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:17.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:14.40 |
286 |
2 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.38 |
130 |
3 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.69 |
296 |
4 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:13.02 |
228 |
5 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:13.87 |
161 |
6 |
Ia Bjerlöw |
2002 |
AA7602 |
LASS |
|
25m |
1:14.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
338 |
1 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.40 |
40 |
2 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:12.36 |
176 |
3 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
1:12.34 |
169 |
4 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
1:12.35 |
95 |
5 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:12.37 |
245 |
6 |
Miriam Langarap |
2002 |
AM3602 |
ÖSA |
|
25m |
1:12.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
345 |
1 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.03 |
142 |
2 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.77 |
319 |
3 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.51 |
268 |
4 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:09.23 |
21 |
5 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:10.78 |
70 |
6 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:12.25 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2014 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
07:24 |
|