Program för UGP - Svenska UngdomsSimSpelen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP 1 m SUSS/Medley Cup |
|
Utskriftsdatum |
26 januari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
08:08 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 januari 2014 |
|
|
|
|
Gren 20, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
327 |
3 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
3:02.03 |
166 |
4 |
Hannah Björkbacka |
2000 |
BF1400 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
155 |
5 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
319 |
3 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
76 |
4 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:48.93 |
220 |
5 |
Elsa Bergsten |
2002 |
AZ3202 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:51.50 |
80 |
6 |
Elin Hermansson |
1997 |
BM3497 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
30 |
7 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Emme-Linn Hansson |
1998 |
AV3898 |
BORLÄNGE |
|
50m |
3:47.82 |
178 |
2 |
Nora Hägglund |
2001 |
AY7401 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
3:35.87 |
208 |
3 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:30.73 |
317 |
4 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:29.40 |
216 |
5 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:30.63 |
281 |
6 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
3:30.82 |
17 |
7 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:44.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
306 |
1 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:29.32 |
197 |
2 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:27.59 |
315 |
3 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:23.04 |
191 |
4 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:17.47 |
233 |
5 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:19.46 |
250 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:23.40 |
33 |
7 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:28.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:17.42 |
320 |
2 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:15.61 |
318 |
3 |
Emma Jansson-Söderman |
2001 |
BH6401 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:14.56 |
25 |
4 |
Anna Häll |
1999 |
AV9899 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:12.72 |
87 |
5 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:13.36 |
289 |
6 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
3:15.38 |
213 |
7 |
Inez Rydh-Dufva |
2001 |
AF2601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:15.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
25m |
3:08.55 |
291 |
2 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
3:06.39 |
27 |
3 |
Jonna Jämte |
2000 |
AE8800 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:03.61 |
53 |
4 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:03.30 |
48 |
5 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:03.58 |
179 |
6 |
Wilma Norin |
2000 |
AW3397 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:04.04 |
51 |
7 |
Marina Feria Söderholm |
1998 |
AG8298 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:07.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Emelie Johansson |
2000 |
AV7400 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:02.52 |
195 |
2 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:00.53 |
238 |
3 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:00.30 |
120 |
4 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
2:59.07 |
140 |
5 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
2:59.62 |
198 |
6 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:00.49 |
253 |
7 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:02.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Moa Tengqvist |
1997 |
BJ3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:58.88 |
54 |
2 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
DEJE SS |
|
25m |
2:56.50 |
8 |
3 |
Alva Klang |
2000 |
AS5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:53.83 |
39 |
4 |
Linnea Sandberg |
1996 |
BD0896 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:52.07 |
314 |
5 |
Madeleine Wanna |
1999 |
AB8699 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:52.41 |
84 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:54.95 |
167 |
7 |
Jennifer Borg |
2001 |
AF1801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:58.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:51.59 |
81 |
2 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:50.70 |
3 |
3 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
AVESTA SS |
|
25m |
2:49.92 |
248 |
4 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:49.55 |
58 |
5 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
2:49.88 |
117 |
6 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:50.68 |
205 |
7 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:51.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Julia Wallbäcks |
1997 |
AX7897 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:49.04 |
312 |
2 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:45.55 |
313 |
3 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:38.48 |
134 |
4 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
2:36.50 |
26 |
5 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:37.81 |
154 |
6 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:45.45 |
7 |
7 |
Frida Forsberg |
1998 |
AS6898 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:46.38 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
26 januari 2014 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
08:08 |
|