Ohjelma UGP - Svenska UngdomsSimSpelen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:22.32 | |
2 | 134 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 2:36.50 | |
3 | 26 | Johansson Klara | 1997 | BORLÄNGE | AX1497 | 25 m | 2:37.81 | |
4 | 245 | Bjälevik Sofia | 1999 | KÖPINGS SS | AT8299 | 25 m | 2:38.00 | |
5 | 313 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 2:38.48 | |
6 | 303 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:44.53 | |
7 | 154 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 2:45.45 | |
8 | 312 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 2:45.55 | |
9 | 7 | Forsberg Frida | 1998 | BOLLNÄS SS | AS6898 | 25 m | 2:46.38 | |
10 | 12 | Wallbäcks Julia | 1997 | BOLLNÄS SS | AX7897 | 25 m | 2:49.04 | |
11 | 248 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 25 m | 2:49.55 | |
12 | 58 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:49.88 | |
13 | 3 | Czarnecki Cecilia | 1999 | AVESTA SS | AT9699 | 25 m | 2:49.92 | |
14 | 117 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 2:50.68 | |
15 | 81 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:50.70 | |
16 | 205 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:51.36 | |
17 | 316 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:51.59 | |
18 | 39 | Sandberg Linnea | 1996 | BORLÄNGE | BD0896 | 25 m | 2:52.07 | |
19 | 314 | Wanna Madeleine | 1999 | SÄFFLE SS | AB8699 | 25 m | 2:52.41 | |
20 | 8 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 2:53.83 | |
21 | 84 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:54.95 | |
22 | 54 | Englund Linnéa | 2003 | DEJE SS | AI5403 | 25 m | 2:56.50 | |
23 | 167 | Borg Jennifer | 2001 | HARNÄS SKU | AF1801 | 25 m | 2:58.33 | |
24 | 180 | Tengqvist Moa | 1997 | HARNÄS SKU | BJ3497 | 25 m | 2:58.88 | |
25 | 120 | Adrelius Tova | 2000 | FALUN | AV4600 | 25 m | 2:59.07 | |
26 | 140 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:59.62 | |
27 | 238 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 3:00.30 | |
28 | 198 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:00.49 | |
29 | 195 | Chienh Amanda | 1997 | KARLSKO SF | BD1497 | 25 m | 3:00.53 | |
30 | 253 | Laine Nora | 2000 | KÖPINGS SS | AP8400 | 25 m | 3:02.39 | |
31 | 307 | Johansson Emelie | 2000 | SÄFFLE SS | AV7400 | 25 m | 3:02.52 | |
32 | 53 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 3:03.30 | |
33 | 48 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 3:03.58 | |
34 | 27 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 3:03.61 | |
35 | 179 | Norin Wilma | 2000 | HARNÄS SKU | AW3397 | 25 m | 3:04.04 | |
36 | 287 | Sisell Elin | 2000 | SS MORA | AV8800 | 25 m | 3:04.55 | |
37 | 291 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 3:06.39 | |
38 | 51 | Söderholm Marina Feria | 1998 | BÅLSTA SK | AG8298 | 25 m | 3:07.55 | |
39 | 131 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 3:08.55 | |
40 | 36 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 3:09.05 | |
41 | 172 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 3:12.02 | |
42 | 25 | Häll Anna | 1999 | BORLÄNGE | AV9899 | 25 m | 3:12.72 | |
43 | 72 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 3:13.32 | |
44 | 87 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 3:13.36 | |
45 | 318 | Jansson-Söderman Emma | 2001 | SÖDERHAMN | BH6401 | 25 m | 3:14.56 | |
46 | 289 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 3:15.38 | |
47 | 320 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 3:15.61 | |
48 | 213 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 25 m | 3:15.70 | |
49 | 75 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 3:17.42 | |
50 | 191 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 3:17.47 | |
51 | 61 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 3:17.50 | |
52 | 233 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 3:19.46 | |
53 | 315 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 3:23.04 | |
54 | 250 | Jungstedt Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | AY5401 | 25 m | 3:23.40 | |
55 | 197 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 3:27.59 | |
56 | 33 | Lindqvist Nora | 2001 | BORLÄNGE | AF6401 | 25 m | 3:28.87 | |
57 | 306 | Andersson Caroline | 2001 | SÄFFLE SS | AV4601 | 25 m | 3:29.32 | |
58 | 317 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 3:29.40 | |
59 | 216 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 3:30.63 | |
60 | 208 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 3:30.73 | |
61 | 281 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 3:30.82 | |
62 | 178 | Hägglund Nora | 2001 | HARNÄS SKU | AY7401 | 50 m | 3:35.87 | |
63 | 17 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 3:44.53 | |
64 | 22 | Hansson Emme-Linn | 1998 | BORLÄNGE | AV3898 | 50 m | 3:47.82 | |
65 | 76 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 3:48.93 | |
66 | 220 | Bergsten Elsa | 2002 | KARLSTAD | AZ3202 | 25 m | 3:51.50 | |
67 | 30 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | ||
68 | 80 | Hermansson Elin | 1997 | ESKILSTUNA | BM3497 | 25 m | ||
69 | 155 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | ||
70 | 166 | Björkbacka Hannah | 2000 | HARNÄS SKU | BF1400 | 25 m | ||
71 | 173 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | ||
72 | 319 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | ||
73 | 327 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 3:02.03 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 24 januari 2014 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap | Utskriftstid | 14:15 |