Startliste for UGP - Svenska UngdomsSimSpelen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 2:00.21 | |
2 | 217 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:00.99 | |
3 | 176 | Hillman Samuel | 1997 | HARNÄS SKU | AK1197 | 25 m | 2:05.31 | |
4 | 229 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 2:07.44 | |
5 | 105 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 50 m | 2:07.56 | |
6 | 86 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 2:08.63 | |
7 | 56 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 2:09.16 | |
8 | 203 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 2:10.27 | |
9 | 82 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:11.04 | |
10 | 247 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 2:11.51 | |
11 | 31 | Leidefeldt Jacob | 1997 | BORLÄNGE | AD1397 | 25 m | 2:11.52 | |
12 | 199 | Haakonsen Emil | 1999 | KARLSKO SF | AK1799 | 25 m | 2:12.39 | |
13 | 311 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 2:14.46 | |
14 | 211 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:16.04 | |
15 | 285 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:17.13 | |
16 | 139 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 2:17.98 | |
17 | 16 | Bransell David | 1997 | BORLÄNGE | AR2197 | 25 m | 2:18.59 | |
18 | 160 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:19.36 | |
19 | 296 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:20.58 | |
20 | 168 | Borg William | 2000 | HARNÄS SKU | AG6700 | 25 m | 2:22.01 | |
21 | 262 | Lemon Carl | 1998 | LEKSAND | AH7798 | 25 m | 2:27.29 | |
22 | 57 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 2:27.70 | |
23 | 10 | Rowinski Jasiek | 1999 | BOLLNÄS SS | AF9599 | 25 m | 2:28.81 | |
24 | 192 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 25 m | 2:32.42 | |
25 | 108 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:34.01 | |
26 | 301 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 2:34.01 | |
27 | 165 | Andersson Andreas | 1998 | HARNÄS SKU | AU4398 | 25 m | 2:34.10 | |
28 | 42 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:35.24 | |
29 | 9 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 2:36.43 | |
30 | 141 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 2:37.59 | |
31 | 63 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:38.17 | |
32 | 193 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:40.27 | |
33 | 169 | Carlsson Adam | 2001 | HARNÄS SKU | AK1901 | 25 m | 2:40.63 | |
34 | 226 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:45.20 | |
35 | 41 | Tägtström Markus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:47.53 | |
36 | 6 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 2:49.82 | |
37 | 78 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 50 m | 2:51.38 | |
38 | 286 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:51.79 | |
39 | 71 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:55.21 | |
40 | 249 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 2:56.35 | |
41 | 184 | Ålenius Marcus | 2001 | HARNÄS SKU | AQ6901 | 25 m | 2:59.34 | |
42 | 209 | Lübeck Viktor | 2002 | KARLSKO SF | AG9302 | 25 m | 3:01.66 | |
43 | 159 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 3:03.05 | |
44 | 239 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 3:12.30 | |
45 | 200 | Hellberg Marcus | 2000 | KARLSKO SF | AG7700 | 25 m | 3:14.14 | |
46 | 235 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 3:28.92 | |
47 | 110 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:39.46 | |
48 | 38 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | ||
49 | 79 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | ||
50 | 83 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | ||
51 | 85 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | ||
52 | 89 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | ||
53 | 92 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | AI5301 | 25 m | ||
54 | 96 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | ||
55 | 102 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | ||
56 | 106 | Sorbe André | 2004 | ESKILSTUNA | AG2504 | 25 m | ||
57 | 109 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | ||
58 | 112 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | ||
59 | 231 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 24 januari 2014 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap | Utskriftstid | 14:15 |