Program for Regionsmesterskaber Nordjylland 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 29.23 | |
2 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 30.18 | |
3 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 30.34 | |
4 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 30.73 | |
5 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 32.20 | |
6 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 34.24 | |
7 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 34.36 | |
8 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 35.46 | |
9 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | 35.52 | |
10 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | 37.25 | ||
11 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 37.41 | |
12 | 538 | Labuschagne Daniel | 1999 | PINGVINEN | 9969AL | 25 m | 39.13 | |
13 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 39.46 | |
14 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 40.18 | |
15 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 41.10 | |
16 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 42.58 | |
17 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 42.85 | |
18 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 44.48 | |
19 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 44.66 | |
20 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 44.74 | |
21 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 45.04 | |
22 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 46.82 | |
23 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 47.00 | |
24 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 47.08 | |
25 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 47.22 | |
26 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | 47.41 | |
27 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 49.74 | |
28 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 50.05 | |
29 | 278 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 50.50 | |
30 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 50.50 | |
31 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 52.46 | |
32 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | 56.22 | |
33 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 57.53 | |
34 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 57.79 | |
35 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:04.41 | |
36 | 22 | Bilde Lasse | 2004 | SMUT | 0487AG | 25 m | ||
37 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | ||
38 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | ||
39 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
40 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | |||
41 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
42 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | ||
43 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |