Program for Swim of Hope
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Swim For Life 2014 |
|
Utskriftsdatum |
23 augusti 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 augusti 2014 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Norrviddinge Maskinstati |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
103 |
2 |
Mari Ekelund |
1967 |
AB2367 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
165 |
3 |
Jonna Dahlstam |
2005 |
|
SK LÖDDE |
|
50m |
|
132 |
4 |
Tyra Sivtoft |
2006 |
AF0406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
114 |
5 |
Cecilia Landin |
1972 |
AB3772 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
176 |
6 |
Thea Wallén |
2002 |
BN3802 |
SS IDEN |
|
50m |
|
71 |
7 |
Elin Olsson |
2004 |
|
LANDSKRONA |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:07.37 |
182 |
2 |
Cajsa Fredriksson |
2003 |
AZ5403 |
SPIGGARNA |
|
50m |
1:06.91 |
85 |
3 |
Filippa Schön |
2006 |
AF4206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:04.05 |
118 |
4 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.28 |
4 |
5 |
Elina Pålsson |
2002 |
BN9202 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
1:03.78 |
1 |
6 |
Felicia Adler |
2002 |
BN7202 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
1:06.91 |
92 |
7 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.32 |
65 |
8 |
Saga Lundgren |
2005 |
AF0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Emelie Rosquist |
2004 |
AX1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:01.05 |
40 |
2 |
Elizabeth Barkijevic |
2002 |
AM5602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.11 |
18 |
3 |
Tyra Jarvi |
2004 |
AC6804 |
SS IDEN |
|
25m |
59.41 |
88 |
4 |
Tova Sivertsson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
58.59 |
16 |
5 |
Natalie Israelsson |
2001 |
BG8401 |
SS IDEN |
|
25m |
59.00 |
3 |
6 |
Vilma Johnsson |
2003 |
BF2203 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
1:00.10 |
104 |
7 |
Moa Ellemark Gram |
2005 |
AL0405 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:00.91 |
81 |
8 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Wilma Ekstrand |
2004 |
AM9404 |
SPIGGARNA |
|
50m |
58.01 |
117 |
2 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
56.60 |
67 |
3 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.67 |
149 |
4 |
Ellen Weidenberg |
2004 |
AD1704 |
RONNEBY SS |
|
25m |
54.91 |
99 |
5 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
54.96 |
66 |
6 |
Wilma Lundius |
2004 |
AJ9604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
56.03 |
53 |
7 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
58.01 |
75 |
8 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
58.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
53.43 |
140 |
2 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
53.26 |
157 |
3 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
52.45 |
89 |
4 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.53 |
162 |
5 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
52.16 |
23 |
6 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
52.91 |
10 |
7 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
53.36 |
184 |
8 |
Anja Schönbäck |
2003 |
BB6203 |
SPIGGARNA |
|
50m |
54.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
51.14 |
134 |
2 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.96 |
62 |
3 |
Louise Lejonberg |
2000 |
AV2600 |
LANDSKRONA |
|
50m |
49.67 |
160 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
48.75 |
13 |
5 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
25m |
48.97 |
119 |
6 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.44 |
2 |
7 |
Tindra D´aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
50.98 |
156 |
8 |
Linnea Eriksson |
2003 |
AG2803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
51.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Victoria Björnstedt |
2001 |
BC1801 |
SPIGGARNA |
|
50m |
48.05 |
109 |
2 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
47.94 |
141 |
3 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.10 |
121 |
4 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
45.77 |
183 |
5 |
Moa Lundgren |
2000 |
BA4400 |
SPIGGARNA |
|
50m |
45.93 |
34 |
6 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
47.74 |
152 |
7 |
Cajsa Andersson |
1999 |
AN0899 |
LANDSKRONA |
|
25m |
48.03 |
145 |
8 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
48.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Hanna Lundius |
2001 |
BI7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.49 |
22 |
2 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
45.40 |
38 |
3 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
44.62 |
11 |
4 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
44.43 |
21 |
5 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
25m |
44.57 |
14 |
6 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
44.85 |
133 |
7 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
45.45 |
8 |
8 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
25m |
45.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
50m |
43.83 |
163 |
2 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
43.55 |
179 |
3 |
Alicia Darell |
2000 |
AN2200 |
SPIGGARNA |
|
50m |
42.69 |
147 |
4 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
41.80 |
113 |
5 |
Cecilia Jönsson |
1974 |
AB9374 |
SK LÖDDE |
|
25m |
42.05 |
158 |
6 |
Charlotte Larmark |
2000 |
AE2400 |
LANDSKRONA |
|
25m |
43.18 |
36 |
7 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
43.81 |
112 |
8 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.05 |
120 |
2 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.29 |
97 |
3 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.10 |
44 |
4 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
LANDSKRONA |
|
25m |
39.40 |
64 |
5 |
Mathilda Linné |
2001 |
AZ7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.02 |
78 |
6 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.27 |
111 |
7 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.00 |
106 |
8 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
38.22 |
128 |
2 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.52 |
100 |
3 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
35.64 |
7 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
32.83 |
126 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
35.23 |
83 |
6 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
37.24 |
143 |
7 |
Emma Andersson |
1998 |
BM3698 |
RONNEBY SS |
|
25m |
37.77 |
68 |
8 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
38.73 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
23 augusti 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:28 |
|