Startliste for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag formiddag
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
425 |
2 |
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
|
VI39 |
|
25m |
|
530 |
3 |
Mads Skovgaard Nickelsen |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
424 |
4 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
|
265 |
5 |
Mikkel Kronborg Riis |
2002 |
0239AJ |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
399 |
1 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
|
421 |
2 |
Johannes Ludvig |
2003 |
0319AI |
VI39 |
|
25m |
|
527 |
3 |
Kalle Germer Knudsen |
2004 |
0487AE |
STT |
|
25m |
1:11.91 |
531 |
4 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
|
STT |
|
25m |
|
545 |
5 |
Tobias Stender |
2004 |
|
STT |
|
25m |
|
541 |
6 |
Mathias Skovgaard Nickels |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
446 |
1 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:10.60 |
207 |
2 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:06.26 |
529 |
3 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
STT |
|
25m |
1:03.37 |
400 |
4 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:03.52 |
314 |
5 |
Mathias Møller |
2004 |
0437AF |
MK 31 |
|
25m |
1:10.00 |
532 |
6 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
STT |
|
25m |
1:11.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Emil Aarestrup |
2002 |
0275AK |
VI39 |
|
25m |
1:01.21 |
524 |
2 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
58.86 |
307 |
3 |
Kristoffer Fabrisius |
2002 |
0217AO |
MK 31 |
|
25m |
58.10 |
440 |
4 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
58.14 |
306 |
5 |
Michael Elliks |
2002 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:00.00 |
438 |
6 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
1:01.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
414 |
1 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
51.79 |
517 |
2 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
51.35 |
515 |
3 |
August Mortensen |
2002 |
0203AJ |
STT |
|
25m |
46.07 |
453 |
4 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
51.31 |
397 |
5 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
51.54 |
525 |
6 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
55.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
516 |
1 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
STT |
|
25m |
44.53 |
563 |
2 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERØD |
|
25m |
41.98 |
570 |
3 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
25m |
41.25 |
412 |
4 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
41.65 |
577 |
5 |
Sebastian M. Staal |
2002 |
0211AC |
BIRKERØD |
|
25m |
43.93 |
514 |
6 |
Simon Wrist-Elkjær |
2002 |
0293AF |
STT |
|
25m |
45.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|