Startliste for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag formiddag
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
Mads Toft |
2001 |
0175AL |
HOLBÆK |
|
25m |
|
511 |
3 |
Rasmus Paulsen |
2000 |
0083AD |
STT |
|
25m |
1:54.73 |
408 |
4 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VI39 |
|
25m |
2:01.53 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
509 |
1 |
Silas Bech Rindorf |
2000 |
0037AM |
STT |
|
25m |
1:35.36 |
163 |
2 |
Peter Hartelius |
2000 |
0055AO |
SØLLERØD |
|
25m |
1:33.83 |
231 |
3 |
Gorm Topp Tholle |
2001 |
0151AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:33.21 |
203 |
4 |
Jonas Andersen |
2001 |
0165AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:33.64 |
508 |
5 |
William I. Kristiansen |
2001 |
0151AK |
STT |
|
25m |
1:35.35 |
42 |
6 |
William Hellmann |
2000 |
0075AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:36.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
1:31.62 |
578 |
2 |
Kristian Torp |
2000 |
0083AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:30.85 |
567 |
3 |
Mathias Holm |
2001 |
0165AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.92 |
56 |
4 |
Frederik Lund |
2000 |
0083AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.00 |
283 |
5 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
1:31.53 |
336 |
6 |
Jakob Dynesen |
2000 |
0001AJ |
HASLEV |
|
25m |
1:32.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Simon Kjær |
1999 |
9911AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:26.67 |
409 |
2 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:22.57 |
182 |
3 |
Yukia Hansen |
2000 |
0035AL |
VI39 |
|
25m |
1:17.24 |
575 |
4 |
Frederik Røgind |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:21.53 |
21 |
5 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:24.39 |
87 |
6 |
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
0115AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Mads Skøde Hansen |
1999 |
9925AK |
VI39 |
|
25m |
1:15.06 |
183 |
2 |
Valdemar Mariegaard |
1999 |
9969AF |
VI39 |
|
25m |
1:10.81 |
165 |
3 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:09.89 |
185 |
4 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VI39 |
|
25m |
1:10.71 |
54 |
5 |
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
0035AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.55 |
88 |
6 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
198 |
1 |
Daniel Sørensen |
1999 |
9901AD |
STT |
|
25m |
1:09.70 |
187 |
2 |
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
0081AA |
VI39 |
|
25m |
1:03.04 |
175 |
3 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
9965AB |
MK 31 |
|
25m |
59.51 |
65 |
4 |
Frederik O. Møller |
1999 |
9935AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:02.12 |
179 |
5 |
Johan Bragason |
1999 |
9959AB |
VI39 |
|
25m |
1:05.01 |
91 |
6 |
Frederik Weiss |
1999 |
9913AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|