Program för STT Efterårsstævne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
503 |
1 |
Emilie N. Larsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
505 |
2 |
Agnete Heidensleben |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
344 |
3 |
Sarah Kongsted Hansen |
2001 |
0134AT |
HASLEV |
|
25m |
|
504 |
4 |
Ann-Sofie G. Nickelsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
289 |
5 |
Cecilia Nisgaard |
2001 |
0174AE |
TRITON B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
474 |
1 |
Amalie Limose |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
389 |
2 |
Julie Jessen |
2001 |
0198AW |
AIF |
|
25m |
1:54.99 |
506 |
3 |
Julie Hansen |
2001 |
0148AO |
STT |
|
25m |
1:53.95 |
483 |
4 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
0012BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:54.08 |
234 |
5 |
Lærke Winkleman |
2001 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
2:00.38 |
588 |
6 |
Astrid Kildelund Rosenkilde |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
479 |
1 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:48.22 |
280 |
2 |
Louise Holm |
1999 |
9908AS |
TRITON B |
|
25m |
1:46.65 |
282 |
3 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
0154AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:45.06 |
420 |
4 |
Emma Ibsen |
2001 |
0164AT |
VI39 |
|
25m |
1:46.61 |
422 |
5 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
1:47.22 |
276 |
6 |
Emilie Fischer |
2001 |
0156AK |
TRITON B |
|
25m |
1:51.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
472 |
1 |
Veronica Lauridsen |
1999 |
9992BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:45.00 |
223 |
2 |
Julie Nielsen |
1999 |
9994AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:44.27 |
169 |
3 |
Frederikke Petri |
2001 |
0168AH |
SØLLERØD |
|
25m |
1:43.70 |
291 |
4 |
Emma Nyborg-Vedsted |
1999 |
9934AP |
TRITON B |
|
25m |
1:43.88 |
226 |
5 |
Nikoline Nielsen |
2001 |
0102AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:44.86 |
218 |
6 |
Julie Ludvig |
2001 |
0124AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:45.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
500 |
1 |
Laura Petersson |
2001 |
0108AF |
STT |
|
25m |
1:42.84 |
484 |
2 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:40.72 |
164 |
3 |
Cecilia Høgenhaug |
2001 |
0134AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:40.62 |
167 |
4 |
Anna Lindholm |
2001 |
0192AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:40.65 |
258 |
5 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:42.19 |
275 |
6 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:42.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
1 |
Celine Larsen |
1999 |
9974AZ |
HASLEV |
|
25m |
1:38.02 |
292 |
2 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:37.06 |
254 |
3 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:34.68 |
417 |
4 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
0184AH |
VI39 |
|
25m |
1:35.16 |
150 |
5 |
Maria Farø Jakobsen |
2000 |
0012AI |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:37.69 |
339 |
6 |
Iben Flytkjær-Hansen |
2001 |
0194AV |
HASLEV |
|
25m |
1:38.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
1 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:33.45 |
274 |
2 |
Maria Buch |
1999 |
9952AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:31.78 |
199 |
3 |
Alberte R. Jakobsen |
2001 |
0138AC |
GSK |
|
25m |
1:28.94 |
488 |
4 |
Hannah Karin Wood-Kurland |
1998 |
9866AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:29.75 |
340 |
5 |
Emilie Gaál |
1999 |
9954BC |
HASLEV |
|
25m |
1:32.61 |
202 |
6 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:34.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.03 |
153 |
2 |
Fie Bagge Mogensen |
1995 |
9528AI |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:27.08 |
49 |
3 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.41 |
194 |
4 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
25m |
1:24.28 |
73 |
5 |
Amalie Krogh Rohrberg |
2000 |
0078AT |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.81 |
190 |
6 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
STT |
|
25m |
1:28.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|