Startliste for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 12, 200m Medley Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
356 |
2 |
Jeppe Woetmann Pedersen |
2000 |
0007AQ |
HASLEV |
|
25m |
|
348 |
3 |
Frederik Birch Jørgensen |
2001 |
0119AL |
HASLEV |
|
25m |
|
408 |
4 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VI39 |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
Magnus Aasberg |
2001 |
0143AG |
TRITON B |
|
25m |
|
23 |
3 |
August Becktor |
2001 |
0159AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:28.59 |
84 |
4 |
Gustav B. Thorndahl |
2001 |
0165AP |
GENTOFTE |
|
25m |
|
341 |
5 |
Frederik Kongsted Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
433 |
1 |
Victor N Andersen |
2000 |
0097AK |
GSK |
|
25m |
3:22.37 |
436 |
2 |
Daniel Dyrved |
2000 |
0047AK |
GSK |
|
25m |
3:15.71 |
288 |
3 |
Jens Gustav Nielson |
1999 |
9971AK |
TRITON B |
|
25m |
3:15.20 |
253 |
4 |
Nicklas Andersen |
2001 |
0171AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:15.44 |
90 |
5 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:18.15 |
215 |
6 |
William Kristiansen |
2001 |
0129AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:24.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
510 |
1 |
Kristoffer Rasmusen |
2000 |
0087AM |
STT |
|
25m |
3:11.63 |
81 |
2 |
Valdemar Taul |
2001 |
0105AH |
GENTOFTE |
|
25m |
3:09.41 |
286 |
3 |
Emil Kvistbo |
1999 |
9953AK |
TRITON B |
|
25m |
3:05.66 |
58 |
4 |
Carl Martin Lundin |
2001 |
0123AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:09.14 |
76 |
5 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:11.03 |
447 |
6 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
GSK |
|
25m |
3:12.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
587 |
1 |
Niels Hvidberg |
1997 |
9793AS |
STT |
|
25m |
3:01.03 |
578 |
2 |
Kristian Torp |
2000 |
0083AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:56.47 |
200 |
3 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
GSK |
|
25m |
2:48.36 |
186 |
4 |
Anders Sørensen |
1999 |
9905AC |
VI39 |
|
25m |
2:51.56 |
143 |
5 |
Pelle-Oskar Lambertsen |
1999 |
9965AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:59.14 |
180 |
6 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
3:04.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Sipan Kawiani |
2000 |
0013AC |
STT |
|
25m |
2:46.13 |
576 |
2 |
Oliver Schiellerup |
2000 |
0015AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:44.56 |
478 |
3 |
Victor L. Munch-Jensen |
1996 |
9663AM |
SOLRØD |
|
25m |
2:42.14 |
573 |
4 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:44.26 |
172 |
5 |
Johan Vitus Tversted |
2000 |
0063AI |
SØLLERØD |
|
25m |
2:46.05 |
80 |
6 |
Lucas Strøbæk |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:46.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Nikolai Hougaard |
1999 |
9967AF |
STT |
|
25m |
2:32.00 |
580 |
2 |
Sebastian Tullberg |
2000 |
0073AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:29.14 |
197 |
3 |
Frederik Hatting Petersen |
2000 |
0071AC |
STT |
|
25m |
2:27.00 |
192 |
4 |
Mathias Immerkjær |
1999 |
9961AF |
STT |
|
25m |
2:29.14 |
57 |
5 |
Victor Emil Lundgaard |
1998 |
9847AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:31.87 |
54 |
6 |
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
0035AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|