2018-11-17   18:19:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynKval1 - 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

9_S
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
202  Johansen Stine  1997  NYBORG  9792AE  25 m  1:06.64   
163  Jørgensen Anne Sofie  1998  RINGE  9892AA  25 m  1:09.83   
186  Kjær Karoline  2001  RINGE  0114AB  25 m  1:20.01   
108  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  1:20.62   
101  Olsen Frederikke  2000  OSLF  0034AN  25 m  1:21.54   
14  Brink Anne Hazell  1999  OSLF  9956AF  25 m  1:22.03   
119  Nielsen Christine Lindvig  2001  OSK  0188AI  25 m  1:22.60   
135  Ahrentsen Cecilie  1998  RINGE  9838AB  25 m  1:22.79   
159  Høyer-Nissen Louise  2001  RINGE  0178AO  25 m  1:23.64   
10  245  Thrane Anne Sofie  2000  SVENDBORG  0042AW  25 m  1:24.69   
11  193  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  1:25.59   
12  235  Holse Katarina  2002  SVENDBORG  0228AC  25 m  1:26.37   
13  102  Praëm Sarah Emilie  2001  OSLF  0138AI  25 m  1:26.95   
14  166  Korsgaard Alberte  2001  RINGE  0174AN  25 m  1:28.32   
15  181  Nielsen Julie Nellemose  1999  RINGE  9964AW  25 m  1:28.92   
16  152  Gyldenkærne Laura  2000  RINGE  0026AU  25 m  1:29.61   
17  139  Asbech Renee  2000  RINGE  0048AZ  25 m  1:34.26   
18  131  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  1:34.54   
19  19  Kjeldsen Anne Sofie  1998  OSLF  9818AP  25 m  1:35.05   
20  121  Glintborg Heidi  2002  OSLF  0202AP  25 m  1:35.21   
21  16  Honore Frederikke  2001  OSLF  0134AQ  25 m  1:36.57   
22  Agger Sidsel  1997  OSK  9766AZ  25 m  1:37.16   
23  162  Johansen Marie B.  1999  RINGE  9986AX  25 m  1:37.54   
24  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  1:38.77   
25  83  Damsgaard Melissa  2001  TOMMERUP  0136AX  25 m  1:39.27   
26  229  Broe Anna  2002  TOMMERUP  0228AD  25 m  1:40.03   
27  81  Andersen Josefine  2000  TOMMERUP  0044BF  25 m  1:52.00   
28  191  Vinter Stine  2002  RINGE  0228AM  25 m  1:55.20   
29  127  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  2:00.48   
30  85  Jensen Julie Jørge  1999  TOMMERUP  9914BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.06  Udskriftsdato  10 november 2013 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  12:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark