2018-11-17   18:57:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynKval1 - 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  FynKval1    Udskriftsdato  10 november 2013   
  Stævne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  12:29   
  Arrangør  Ringe Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  10 november 2013         
 
 
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer  Finaler (5) 
Vejledende starttid 15:17 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
127  Alma Burgaard  2003  0332AA  OSK    25m  2:00.48 
81  Josefine Andersen  2000  0044BF  TOMMERUP    25m  1:52.00 
83  Melissa Damsgaard  2001  0136AX  TOMMERUP    25m  1:39.27 
229  Anna Broe  2002  0228AD  TOMMERUP    25m  1:40.03 
191  Stine Vinter  2002  0228AM  RINGE    25m  1:55.20 
85  Julie Jørge Jensen  1999  9914BD  TOMMERUP    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
162  Marie B. Johansen  1999  9986AX  RINGE    25m  1:37.54 
16  Frederikke Honore  2001  0134AQ  OSLF    25m  1:36.57 
19  Anne Sofie Kjeldsen  1998  9818AP  OSLF    25m  1:35.05 
121  Heidi Glintborg  2002  0202AP  OSLF    25m  1:35.21 
Sidsel Agger  1997  9766AZ  OSK    25m  1:37.16 
Malea Benediktson  2001  0104AM  OSK    25m  1:38.77 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
139  Renee Asbech  2000  0048AZ  RINGE    25m  1:34.26 
181  Julie Nellemose Nielsen  1999  9964AW  RINGE    25m  1:28.92 
102  Sarah Emilie Praëm  2001  0138AI  OSLF    25m  1:26.95 
166  Alberte Korsgaard  2001  0174AN  RINGE    25m  1:28.32 
152  Laura Gyldenkærne  2000  0026AU  RINGE    25m  1:29.61 
131  Maibritt Skjoldborg  2002  0284AO  OSK    25m  1:34.54 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
193  Iben Bak  2001  0124AH  NYBORG    25m  1:25.59 
159  Louise Høyer-Nissen  2001  0178AO  RINGE    25m  1:23.64 
119  Christine Lindvig Nielsen  2001  0188AI  OSK    25m  1:22.60 
135  Cecilie Ahrentsen  1998  9838AB  RINGE    25m  1:22.79 
245  Anne Sofie Thrane  2000  0042AW  SVENDBORG    25m  1:24.69 
235  Katarina Holse  2002  0228AC  SVENDBORG    25m  1:26.37 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
101  Frederikke Olsen  2000  0034AN  OSLF    25m  1:21.54 
186  Karoline Kjær  2001  0114AB  RINGE    25m  1:20.01 
202  Stine Johansen  1997  9792AE  NYBORG    25m  1:06.64 
163  Anne Sofie Jørgensen  1998  9892AA  RINGE    25m  1:09.83 
108  Cecilie Baraviec  2000  0016AB  OSK    25m  1:20.62 
14  Anne Hazell Brink  1999  9956AF  OSLF    25m  1:22.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.06  Udskriftsdato  10 november 2013 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  12:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark