Program för Tureberg knatte cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 7, 50 m bröstsim pojkar B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 165 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | 25 m | 40.28 | ||
2 | 22 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 42.41 | |
3 | 146 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 44.45 | |
4 | 123 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 45.34 | |
5 | 38 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 46.04 | |
6 | 149 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | 46.05 | |
7 | 225 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | 46.69 | |
8 | 148 | Parsa Arian | 2002 | VÄSBY SS | AD3302 | 25 m | 46.82 | |
9 | 142 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 47.55 | |
10 | 212 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 47.65 | |
11 | 167 | Martin Tiger | 2002 | SK NEPTUN | 25 m | 48.00 | ||
12 | 132 | Wikman Mårten | 2002 | SPÅRVÄGEN | AL0902 | 25 m | 50.09 | |
13 | 73 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 50.71 | |
14 | 72 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 50.97 | |
15 | 86 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 53.31 | |
16 | 133 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | 54.49 | |
17 | 121 | Pålsson Jonathan | 2002 | SPÅRVÄGEN | AR5902 | 25 m | 54.84 | |
18 | 185 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 55.12 | |
19 | 241 | Pettersson Erik | 2002 | KANAANS SS | AP2302 | 25 m | 55.55 | |
20 | 214 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 58.03 | |
21 | 95 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | 58.32 | |
22 | 151 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:02.68 | |
23 | 51 | Ahmands Victor | 2003 | GUSTAVSBER | AL9903 | 25 m | 1:02.78 | |
24 | 211 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:03.62 | |
25 | 53 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:04.89 | |
26 | 192 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 1:06.75 | |
27 | 153 | Sundberg Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AQ2302 | 25 m | 1:09.72 | |
28 | 64 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:18.37 | |
29 | 54 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:18.92 | |
30 | 66 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | ||
31 | 69 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | ||
32 | 71 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | ||
33 | 77 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | ||
34 | 130 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | ||
35 | 173 | Blomqvist Fredrik | 2002 | TUREBERG | 25 m | |||
36 | 222 | Wijk Nils | 2003 | TUREBERG | AO7703 | 25 m | ||
37 | 224 | Wiman Lucas | 2004 | TUREBERG | AI3904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 04 december 2013 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 12:11 |