Program for Mastersmestaruuskilpailut
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 3, 800m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
65 - 69 v |
1 | Grufman Barbro | 1948 | HELLAS SK | AA0248 | 50 m | 15:25.74 | 15:25.74 | |
2 | Piililä Eija | 1946 | TaTU | 46A019 | 25 m | 18:00.00 | 18:00.00 |
60 - 64 v |
1 | Kurki Maritta | 1952 | La-Ka | 52A020 | 50 m | 13:51.86 | 13:51.86 |
55 - 59 v |
1 | Hammar Anne-Marja | 1958 | S.C.P. | 58A008 | 25 m | 16:00.00 | 16:00.00 |
50 - 54 v |
1 | Tirkkonen Liisa | 1963 | LrKT | 63A044 | 25 m | 13:40.00 | 13:40.00 | |
2 | Gustafsson Johanna | 1962 | TuUS | 62A041 | 25 m | 15:00.00 | 15:00.00 | |
3 | Mattila Mona | 1961 | HSS | 61A017 | 25 m |
45 - 49 v |
1 | Käräjämies Anne-Mari | 1964 | Hydra | 64A004 | 25 m | 10:42.20 | 10:58.20 | |
2 | Hyvönen Marjut | 1966 | TuUS | 66A045 | 25 m | 12:30.22 | 12:46.22 | |
3 | Luomakortes-Klutas Minna | 1967 | SeUi | 67A051 | 25 m | 12:59.00 | 12:59.00 | |
4 | Kaarlonen Meri | 1964 | Cetus | 64A048 | 25 m | 13:42.04 | 13:42.04 |
40 - 44 v |
1 | Vuori Katri | 1969 | KeUi | 69A062 | 25 m | 12:00.00 | 12:00.00 | |
2 | Höfling Imke | 1970 | IU | 70A116 | 50 m | 12:00.00 | 12:00.00 | |
3 | Lattunen Jaana | 1973 | Cetus | 73A048 | 25 m | 12:11.72 | 12:27.72 | |
4 | Weuro Miisa | 1970 | IFÅ | 70A102 | 25 m | 13:18.10 | 13:34.10 | |
5 | Jaakkola Reija | 1970 | KoVe-Ve | 70A127 | 25 m | 16:00.00 | 16:00.00 | |
6 | Heräjärvi Nina | 1971 | JIlves | 71A048 | 25 m | 23:00.00 | 23:00.00 |
35 - 39 v |
1 | Harjuoja Jenni | 1977 | Cetus | 77A072 | 25 m | 11:16.29 | 11:16.29 | |
2 | Hokkanen Sanna | 1977 | Cetus | 77A000 | 50 m | 12:35.35 | 12:35.35 | |
3 | Kangassalo Hanna | 1978 | KeUi | 78A086 | 50 m | 13:58.55 | 13:58.55 | |
4 | Tanni Katri | 1977 | S.C.P. | 77A098 | 25 m | 14:30.00 | 14:30.00 |
30 - 34 v |
1 | Sintonen Suvi | 1979 | Cetus | 79A078 | 25 m | 10:30.18 | 10:46.18 |
25 - 29 v |
1 | Kuurto Maiju | 1985 | Octopus | 85A148 | 25 m | 11:55.73 | 12:11.73 | |
2 | Kovanen Riikka | 1986 | Octopus | 86A182 | 25 m | 12:08.48 | 12:24.48 | |
3 | Järvenpää Eeva | 1984 | Octopus | 84A045 | 25 m | 13:00.00 | 13:00.00 | |
4 | Tervahauta Hanna | 1987 | HU | 87A258 | 25 m | 13:00.00 | 13:00.00 | |
5 | Laine Tanja | 1986 | SWIM | 86A165 | 50 m | 14:52.07 | 14:52.07 | |
6 | Alavillamo Marjo | 1984 | Nereus | 84A130 | 25 m | 14:56.30 | 14:56.30 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.04 | Tulostuspäivämäärä | 25 lokakuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:09 |