Startliste for FynRundt 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
FynRundt 1 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2013 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
13:28 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2013 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Joe Tani Fohlmann |
2003 |
0355AA |
OSLF |
|
25m |
|
85 |
3 |
Anton T Juncker |
2004 |
0455AB |
OSK |
|
25m |
|
94 |
4 |
Mathias Munch Pedersen |
2003 |
0347AI |
OSK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Christian Andreasen |
2004 |
0495AA |
RINGE |
|
25m |
|
173 |
2 |
Emil Kuhlenhenke |
2002 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
22 |
3 |
Jacob Thomsen |
2003 |
0397AG |
NYBORG |
|
25m |
|
172 |
4 |
Stefan Hansen |
2002 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
184 |
5 |
Hjalte Flader Skov |
2002 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Johan Lund Henriksen |
2004 |
0459AE |
OSLF |
|
25m |
|
88 |
2 |
William Kottal |
2004 |
|
OSK |
|
25m |
|
175 |
3 |
Albert Lausten Riber |
1999 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
169 |
4 |
Emil Aabo Andreasen |
2001 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
96 |
5 |
Magnus Dolleris Schroll |
2002 |
0217AM |
OSK |
|
25m |
|
90 |
6 |
Valdemar T. Larsen |
2004 |
0495AE |
OSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Aksel Ellegaard Nielsen |
2002 |
0253AI |
OSLF |
|
25m |
1:58.96 |
154 |
2 |
Artur Mikkelsen |
2001 |
|
RINGE |
|
25m |
1:46.80 |
180 |
3 |
Johan Mussmann |
2000 |
0015AS |
TOMMERUP |
|
25m |
1:43.07 |
72 |
4 |
Peter Fritsdal Refer |
2001 |
0151AE |
OSLF |
|
25m |
1:45.62 |
98 |
5 |
Hugo Smed |
2003 |
0391AB |
OSK |
|
25m |
1:53.90 |
19 |
6 |
Andreas Pedersen |
2003 |
0331AH |
NYBORG |
|
25m |
2:07.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Victor Nygaard |
2003 |
0361AH |
OSLF |
|
25m |
1:41.63 |
151 |
2 |
Christian Landtved |
2004 |
0431AB |
RINGE |
|
25m |
1:34.33 |
99 |
3 |
Gustav Stahl |
2002 |
0245AM |
OSK |
|
25m |
1:33.72 |
150 |
4 |
Jonas Kampp |
1999 |
9969AP |
RINGE |
|
25m |
1:33.74 |
163 |
5 |
Jacob Rønn |
2000 |
|
RINGE |
|
25m |
1:39.72 |
9 |
6 |
Nicolai Graff |
2001 |
0161AO |
NYBORG |
|
25m |
1:42.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Oliver Hallenborg |
2002 |
0243AA |
OSK |
|
25m |
1:27.47 |
62 |
2 |
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
0235AI |
OSLF |
|
25m |
1:25.38 |
2 |
3 |
Lukas Stæhr Bentsen |
2003 |
0351AC |
NYBORG |
|
25m |
1:24.02 |
157 |
4 |
Joakim Nissen |
2001 |
0141AJ |
RINGE |
|
25m |
1:25.25 |
83 |
5 |
Nickolas Irani Jahromi |
2001 |
0151AG |
OSK |
|
25m |
1:27.30 |
100 |
6 |
Marcus Sørensen |
2000 |
0041AL |
OSK |
|
25m |
1:27.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Carl M Gadegaard |
2001 |
0191AG |
NYBORG |
|
25m |
1:20.65 |
101 |
2 |
Emil Jøhnk Tramm |
2002 |
0223AA |
OSK |
|
25m |
1:19.88 |
183 |
3 |
Steffen Larsen |
1997 |
9771AH |
RINGE |
|
25m |
1:13.02 |
5 |
4 |
Jonas Ejby |
2000 |
0063AJ |
NYBORG |
|
25m |
1:18.22 |
16 |
5 |
Nikolai Hynkemejer Maaløe |
1999 |
9957AM |
NYBORG |
|
25m |
1:20.05 |
24 |
6 |
Nikki Trustrup |
1999 |
9983AN |
NYBORG |
|
25m |
1:22.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
28 september 2013 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
13:28 |
|