Startliste for Høststævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
HØSTSTÆVNE |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
VALLENSBÆK |
|
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|
|
Arrangør |
VI39 SVØMMEKLUB |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Kresstine Brusen Jensen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
187 |
2 |
Caroline Veggerby |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
214 |
3 |
Funda Serifovski |
2004 |
|
VI39 |
|
25m |
|
67 |
4 |
Sarah Løvendahl Carlsen |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
68 |
5 |
Celine Rytter Nielsen |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Mille Vinter |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
213 |
2 |
Thea Scioldann |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
66 |
3 |
Schastine R. Skifter Tabo |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
69 |
4 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
143 |
5 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
185 |
6 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
|
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
1 |
Emma Gøtze |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
11 |
2 |
Caroline Riis |
2003 |
0382AL |
AIF |
|
25m |
2:13.94 |
10 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
2:10.26 |
4 |
4 |
Lillian Do |
2002 |
0292AO |
AIF |
|
25m |
2:12.59 |
18 |
5 |
Mille Bjørn |
2003 |
0372AJ |
MK 31 |
|
50m |
2:14.69 |
211 |
6 |
Pil Normand |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Mille Christoffersen |
2004 |
0434AD |
AIF |
|
25m |
2:10.00 |
32 |
2 |
Emma Thorsen |
2004 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:03.73 |
30 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
MK 31 |
|
50m |
1:54.94 |
1 |
4 |
Sarah Andersson |
2002 |
0234AO |
AIF |
|
25m |
2:01.81 |
64 |
5 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
2:05.07 |
15 |
6 |
Maja Skriver |
2002 |
|
AIF |
|
25m |
2:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
MK 31 |
|
25m |
1:50.05 |
6 |
2 |
Alma Buhl Hornskov |
2002 |
|
AIF |
|
25m |
1:50.00 |
36 |
3 |
Sigrid Meta Winther |
2003 |
0358AE |
MK 31 |
|
25m |
1:47.12 |
141 |
4 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:49.34 |
158 |
5 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:50.00 |
35 |
6 |
Sara K Venø |
2002 |
0238AK |
MK 31 |
|
25m |
1:52.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Julie Gerner Knudsen |
2002 |
|
AIF |
|
25m |
1:42.49 |
113 |
2 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.72 |
126 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.23 |
131 |
4 |
Julie Nissen |
2002 |
0278AS |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.53 |
133 |
5 |
Emma Mossin Olsen |
2002 |
0268AS |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.60 |
163 |
6 |
Fredeikke Wallentin Wiese |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Katja Lorentzen |
2003 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:38.45 |
7 |
2 |
Julie Jessen |
2001 |
0198AW |
AIF |
|
25m |
1:37.40 |
106 |
3 |
Josefine Fast |
2003 |
0382AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.28 |
137 |
4 |
Mathilde Schrøder |
2002 |
0204AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.72 |
60 |
5 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:37.93 |
19 |
6 |
Simone Christiansen |
2003 |
0344AJ |
MK 31 |
|
50m |
1:38.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.15 |
8 |
2 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
1:28.37 |
145 |
3 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:26.78 |
135 |
4 |
Frida Roed |
2001 |
0158AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.10 |
139 |
5 |
Signe Skjærbæk |
2000 |
0022BA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.14 |
5 |
6 |
Freja H. Bremholm Hansen |
2002 |
0272AF |
AIF |
|
25m |
1:31.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:25.77 |
112 |
2 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:24.16 |
121 |
3 |
Natasha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.82 |
196 |
4 |
Emma Ibsen |
2001 |
0164AT |
VI39 |
|
25m |
1:24.02 |
59 |
5 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:25.52 |
150 |
6 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:26.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
0184AH |
VI39 |
|
25m |
1:19.53 |
130 |
2 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:15.27 |
167 |
3 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
1:06.36 |
99 |
4 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.38 |
125 |
5 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.56 |
161 |
6 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:23.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|