Startliste for Høststævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
HØSTSTÆVNE |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
VALLENSBÆK |
|
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|
|
Arrangør |
VI39 SVØMMEKLUB |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Restaurant Krabben |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
|
126 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
68 |
4 |
Celine Rytter Nielsen |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
67 |
5 |
Sarah Løvendahl Carlsen |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Schastine R. Skifter Tabo |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
64 |
2 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
2:04.11 |
187 |
3 |
Caroline Veggerby |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
2:02.02 |
19 |
4 |
Simone Christiansen |
2003 |
0344AJ |
MK 31 |
|
25m |
2:03.06 |
188 |
5 |
Mille Vinter |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
69 |
6 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:48.04 |
153 |
2 |
Katja Lorentzen |
2003 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:44.00 |
141 |
3 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:42.11 |
152 |
4 |
Maria L. C. Pedersen |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:44.00 |
157 |
5 |
Sara Solevad |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:46.40 |
137 |
6 |
Mathilde Schrøder |
2002 |
0204AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:48.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Amalie Louise Thorsen |
2002 |
0246AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.56 |
78 |
2 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:35.52 |
58 |
3 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
STT |
|
25m |
1:35.18 |
59 |
4 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:35.21 |
101 |
5 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.43 |
109 |
6 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Luna Green-Birch |
2001 |
0168AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.06 |
125 |
2 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.10 |
167 |
3 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
1:13.33 |
192 |
4 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
1:19.23 |
190 |
5 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:25.39 |
139 |
6 |
Signe Skjærbæk |
2000 |
0022BA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:34.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|